Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Átlagosan mennyit vagytok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlagosan mennyit vagytok együtt a párotokkal testileg? Milyen gyakran?

Figyelt kérdés
2022. márc. 28. 14:37
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
7+ eves kapcsolat, 2havonta van kb sex, akkor nagyon is jo, de en kivannam tobbszor is. Valahogy nem csinaljuk mar,pedig mindketten vonzodunk a masikhoz, nem tudom az okat. L
2022. márc. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

#8: Az még oké, hogy idővel csökken a libidó és kevesebb a szex, de azért 40 évesen a havi egy alkalmat nagyon ritkának tartom.

Pláne, hogy pár éve még akár naponta volt. Plusz, arra hivatkozik, hogy én említettem még az elején, hogy nekem nem a szex a legfontosabb. Na igen, nem a legfontosabb, de akkor is fontos.

Neki viszont nem az, neki ez a havi egy bőven elég. És leolt, hogyha bepróbálkozok, hogy "nemrég volt" - értsd, két hete...

Ami még rosszabb, hogy teljesen rutin és unalmas lett az egész. Mindig csak az ágyban, mindig csak misszionáriusban. Letolja a bugyit, kinyalom, beteszem, ennyi. Semmi változatosság, semmi szenvedély.

2022. márc. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Nem az számít mások mennyit vannak együtt, csak az hogy Ti olyan sűrűn és intenzitással amire mindkettőtök vágyik és mindkettőtöknek elég.
2022. márc. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

#9 , 11

Így lesz előbb utóbb 0. Folyamatos a csökkenés. A havi 1 ből lesz 2 majd három havonta , majd félévente egy. A végén meg teljes leszokás a szexről. Aztán intimitás sem lesz. Majd ügyeltek, hogy csak felöltözve járkáljatok egymás előtt. Esetünkben ez volt a forgatókönyv. Minél kevesebbszer , minél ritkábban kerül rá sor annál kevésbé lesz rá igény.

2022. márc. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 harebell ***** válasza:
Heti 3-5 alkalom szex, petting vagy összebújás minden nap.
2022. márc. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
14. En is ettol felek, es beszletunk is errol mar, mindig megbeszeljuk,hogy tobbet szeretnenk mindketten,aztan semmi sem valtozik.
2022. márc. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

14 év házasság után is minden nap van szex, a nehéz napokon orál, vagy kézimunka nekem, mert ahogy mondja, "te nem maradhatsz úgy". Gyakran szoktam ilyenkor piszkoskodni és általában bugyin keresztűl egy neki is van egy.

F

2022. márc. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
16. Pontosan ugyanúgy zajlott nálunk is. Mi is beszéltünk róla. Annyiban változott, hogy most már beszélni sem lehet a szexről. Ő nem akarja és kész. Hidd el mindent próbáltam.
2022. márc. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
#17: Irigyellek! Nálunk fél évente egyszer van, hogy rájön és kézzel vagy szájjal lerendez. Ilyenkor mondjuk nem hagyja, hogy viszonozzam.
2022. márc. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
2-3 naponta.
2022. márc. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!