Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Átlagosan mennyit vagytok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlagosan mennyit vagytok együtt a párotokkal testileg? Milyen gyakran?

Figyelt kérdés
2022. márc. 28. 14:37
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Attól függ mit nevezünk együttlétnek
2022. márc. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
27%
Több mint három éve nem szexelünk a barátnőmmel illetve a baráti puszin kívül semmilyen testi kontaktus nincs mert egyáltalán nem igényli, nem szeretné. Külön szobában is alszunk a kérése szerint. Én ezt szomorúan de tiszteletben tartom. Állítólag nőknél elég gyakori ez, hogy nem igénylik az intimitást.
2022. márc. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Nyilván körülményektől függ. Átlagnak egy heti 2-3 alkalmat mondanék. Ha éppen sűrűek a napok, talán ki is marad egy hét, máskor ez a 2-3 megvan egy szombat alatt.
2022. márc. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
69%

Átlag havi egyszer, nagyon max kétszer. Akkor is 10 perc az egész, fekszik, mint a fadarab.


#2: Addig menekülj, amíg még csak a barátnőd, nem a feleséged, mert ez már csak rosszabb lesz!

2022. márc. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Ha együtt vagyunk, akkor nagyon ritkán telik el úgy nap, hogy ne legyen minimum petting. Ha mondjuk 1 teljes hétig "össze vagyunk zárva", akkor kb minden második nap szex, egyébként petting, akár napi többször is.


De mi még csak 4 hónaposak vagyunk, korábbi hosszabb (3+ éves) kapcsolatomban kb minden 3. nap volt.

2022. márc. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Ha az is számít, amikor csak én kiverem neki vagy leszopom, akkor minden nap. Ha csak a dugás, akkor kb 3-5x hetente, néha több.
2022. márc. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
# 4 Köszönöm de ennél már rosszabb nem lehet. Évek óta csak felöltözve látom. Viszont amúgy jól megvagyunk, sokat nevetünk, sétálunk de a szex az csak egy beteljesülhetetlen álom marad. A Te eseted sem túl vidám. Nekem abból a szempontból talán jobb, hogy otthon szexuális inger egyáltalán nem ér és így könnyebb elnyomni a vágyat. Barátnőm csak bő ruhákban mutatkozik előttem pedig bomba alakja van és én sem nézek ki annyira rosszul de hát nem ezen múlik sajnos. Fránya hormonok. :(
2022. márc. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
0%

Ahogyan látom nagyon szerencsés a válaszolók többsége. Legalábbis jó párt választott magának. Illetve még rövidebb ideje van kapcsolatban.

Ha már házasság van vagy együtt élés több éve akkor nők többsége inkább a fejfájást preferálja szex helyett. A "megszerzési fázisban" teszik csak oda magukat. Ez biokémia. Úgyhogy srácok ezt kell beosztani a későbbiekben.

2022. márc. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
35%
Több kint négy éves kapcsolat, havonta, másfél havonta van valami, de az utóbbi időben már ennyi sincs.
2022. márc. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Napi 2-3.
2022. márc. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!