Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Erkölcsileg mennyire helyes,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erkölcsileg mennyire helyes, ha megdugom az egyik legjobb barátom nőjét? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Tehát nem megcsalásról van szó, hanem hármasozásról. Van egy nagyon jó barátom, akivel gyakran összejárunk, és gyakran hívnak magukhoz is haza. Sokszor úgy, hogy csak mi hárman vagyunk. És mintha egyre egyértelműbb jeleket adnának arra, hogy szeretnék, hogy beszálljak én is egyszer egy menetbe velük: a csaj nagyon lenge öltözetben van sokszor, mikor megyek hozzájuk, utaltak rá, hogy iszogathatunk este, és aludhatok ott, stb. A csaj is nagyon bír engem, jól egyezünk. Ráadásul nekem rég nincs barátnőm, és tudják jól azt is, hogy szex sincs már nagyon rég. Ők pedig 5 éve együtt vannak, lehet ők is vágynak valami pluszra, és rajtam is segítenének. A csaj túlsúlyos, de nagyon bírom, és rendesen izgat a dolog.

A dolog még csak körvonalazódik, de azért teszem fel a kérdést, hogyha rákérdeznek konkrétan, fellegyek készülve a válaszra. Szerintetek tönkreteheti a barátságunkat, ha bevesznek engem is harmadiknak? Szerintem elég nyitottak vagyunk ahhoz, hogy kezelni tudjuk a dolgot, de mivan, ha mégsem. Szerintetek? 25f



2022. márc. 27. 21:04
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
70%
A párom gyerekkori barátja hülye helyzetbe került, és kis időre hozzánk költözött. Nagyon rendes, jó fej pasi. Külön szobában lakott. Egyszer bekopogtam, hogy bevigyem a kimosott ruháit neki, és pont akkor elégítette ki magát, a kopogást nem hallotta a fülitől. Néztem, hogy hogy élvez, majd észrevette, és mondta hogy bocsika, de nem hallotta hogy bejöttem. Semmi gond, letettem a cuccokat és kijöttem. Mondtam a páromnak, hogy mit láttam, hogy élvezett szegény. Erre mondta, hogy ha akarom, akkor behívhatom, egy hármasra. Hát, hirtelen jött ez nekem, de kis gondolkodás után bementem hozzá meztelenül, és meghívtam az ágyunkba - és örömmel jött is. Nagyon szuper egy hetem volt a két pasival, mert onnantól kezdve velünk aludt. Aztán szerzett lakást és elköltözött.
2022. márc. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb barátommal 18 évesen (egy nőügyi vita után) "vérszerődésben" rögzítettük, hogy nőn soha nem veszünk össze, és ezért bármelyik barátnőnket, feleségünket megosztjuk a másikkal. (mielőtt jönnek a harcos lányok: ezt a fogadalmamat mindkét felségemmel előre közöltem - és láss csodát: mindkettő elfogadta!) A barátom is ugyanígy tett. Azóta neki bármikor szabad a gazda, ez nem megcsalás, és persze viszont is így van. Tudom hogy nem szokványos, de immár 25 éve kölcsönösen hibátlanul működik. (az első feleségem meghalt, nem elváltunk!))
2022. márc. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!