Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen volt életetek dugása?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt életetek dugása?

Figyelt kérdés
Mitől volt olyan jó?

2022. márc. 25. 23:13
 1/10 anonim ***** válasza:
3%
Igen
2022. márc. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
7%
2022. márc. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%

Holtverseny van nálam. Egyik egy volt kolléganőm egyetemről, akit dugtam rendszeresen. Nála nem is a dugás volt a lényeg, hanem úgy szopott, mint egy istennő. Semmi gátlása nem volt a csajnak, tényleg, ha minden ő olyan lenne, szebb lenne a világ. És szopás után második menetben úgy megdöngettem kutyában mindig, hogy csak na, isteni volt.

A másik egy harminc pluszos nővel volt, aki annyira felizgatott, hogy egy este alatt 4x élveztem el vele, úgy, hogy alapvetően egymenetes vagyok, és másodjára is már nehezen áll fel. De ez olyan tüzes volt, hogy negyedjére is felállt annyira, hogy megtudjam dugni.

2022. márc. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A négyesnek köszi az értelmes választ.
2022. márc. 25. 23:30
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyetem alatt volt egy lány, akit már évek óta nagyon nagyon meg akartam dugni. Mikor ez összejött, egy álmom vált valóra.
2022. márc. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
89%
Nem részletezném, de nagyon különleges volt. Tavaly nyáron történt. Habár 21 vagyok, így esetleg az eddigiek fényében lehet a legjobb.😅
2022. márc. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Mikor elkezdtem tablettát szedni és először csináltuk gumi nélkül. Nagyon intenzív élmény volt.
2022. márc. 26. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
54%
Hogy vad szexben kétszer élveztem a puncijába, egyszer a seggébe, a végére elájult én meg kiürítettem a tárat.
2022. márc. 26. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
30%
Virág nevű prostival Szombathelyen. Azóta nagy kedvencem, még barátnő mellett se hagyom ki
2022. márc. 26. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Amikor először kitudtam élni a lábfétis vágyaimat párommal és már nem volt semmilyen tabu téma ilyen téren.


A másik pedig amikor végre porszívóval kielégített engem de oly annyira, hogy bele is tudtam élvezni.

2022. márc. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!