Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Erkölcsileg mennyire helyes,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erkölcsileg mennyire helyes, ha megdugom az egyik legjobb barátom nőjét? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Tehát nem megcsalásról van szó, hanem hármasozásról. Van egy nagyon jó barátom, akivel gyakran összejárunk, és gyakran hívnak magukhoz is haza. Sokszor úgy, hogy csak mi hárman vagyunk. És mintha egyre egyértelműbb jeleket adnának arra, hogy szeretnék, hogy beszálljak én is egyszer egy menetbe velük: a csaj nagyon lenge öltözetben van sokszor, mikor megyek hozzájuk, utaltak rá, hogy iszogathatunk este, és aludhatok ott, stb. A csaj is nagyon bír engem, jól egyezünk. Ráadásul nekem rég nincs barátnőm, és tudják jól azt is, hogy szex sincs már nagyon rég. Ők pedig 5 éve együtt vannak, lehet ők is vágynak valami pluszra, és rajtam is segítenének. A csaj túlsúlyos, de nagyon bírom, és rendesen izgat a dolog.

A dolog még csak körvonalazódik, de azért teszem fel a kérdést, hogyha rákérdeznek konkrétan, fellegyek készülve a válaszra. Szerintetek tönkreteheti a barátságunkat, ha bevesznek engem is harmadiknak? Szerintem elég nyitottak vagyunk ahhoz, hogy kezelni tudjuk a dolgot, de mivan, ha mégsem. Szerintetek? 25f



2022. márc. 27. 21:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
66%
Lehet hogy ezt az egészet csak te találtad ki.
2022. márc. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

"Lehet hogy ezt az egészet csak te találtad ki."

Az is lehet. De tegyük fel, hogy jól értelmezem a jeleket, és nem így van.

2022. márc. 27. 21:07
 3/12 anonim ***** válasza:
52%
Én a helyedben szendvicsben kúrnám meg a haveroddal a tonna donnat.
2022. márc. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
73%
Csináljátok 3-asban, az erkölcsös.
2022. márc. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%

Ha ők ilyen típusok hogy élvezik a harmast, akkor semmi gond.


Viszont ha csak te értelmezed nagyon félre, es rákérdezel, az akár a barátságotokat is tönkre teheti.

2022. márc. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem a világon nincs benne semmi erkölcstelen! Ha mindhárman akarjátok, akkor minden nap amikor nem ezt teszitek vétek az élvezetek ellen! Nekem is van olyan barátom (a legjobb) akivel már többször hármasoztunk - és még fogunk is!
2022. márc. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
37%
Ha igazi barát, akkor kölcsön adja egy húzásra, ha nem akkor nem is barát az ilyen
2022. márc. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
85%

Ez a körülményektől és személyiségektől függ.

Te tudod hogy milyen kb a kapcsolatuk mióta tart mennyire stabil.Fel kell azt is mérned hogy mi lenne utána.Több mint valsznű hogy nem tartana ez végtelenségig.Lehet csak egy alkalom lenne,lehet jónéhány.Elveszítenél egy barátot vagy továbbra is megmaradna barátnak.

A helyedben én passzív lennék és nem hajtanék.Nehogy véletlenül félreértsd a helyzetet mert az a barátsagotok végét jelentheti. Ha valamit akarnak akkor az legyen konkrét.Lépjenek ők!

Ez a biztos.

Pld aludj ott.Meglátod mi tőrténik.

2022. márc. 28. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem szerelmesedtek egymásba a haver nőjével, akkor szerintem nagy baj nem lehet. De én megvárnám az egyértelmű invitálást, nehogy baj legyen.

Esetleg iszogatás közben panaszkodj nekik, hogy mennyire hiányzik egy alapos szex

2022. márc. 28. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Szerintem mindenki jól járna, mert régóta együtt is élnek, és tudom, hogy egy idő után mindenkinél nagyon laposodnak az ágyban a dolgok, egy kis plusz extra meg csak jól jön. De nem erőltetek semmit, csak ha ők kezdeményeznek egyértelműen.
2022. márc. 28. 10:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!