Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A férfiaknak előjáték során...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak előjáték során végéig keményen áll a hímvesszőjük?

Figyelt kérdés
Ha ők oráloznak akkor az jellemző,hogy puhábbak lesznek?Ez mitől van?Hiszen pont előttünk van amire vágynak.Nem?
2022. márc. 27. 13:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek.
2022. márc. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nekem ko kemeny olyankor is. Miért?
2022. márc. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Ha már tegnap is megkérdezted holnap se felejtsd el.


https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..

2022. márc. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Azért mert barátomé eleinte kemény de ha orálozik akkor közel sem.Utána nekem kell segítenem rajta,hogy újra kemény legyen.A férfiak még sem annyira vizuális típusok ezek szerint,hiszen pont azt látják amitől izgalomba kellene jönniük.Nem?
2022. márc. 27. 13:41
 5/16 A kérdező kommentje:
Ezt nem én kérdeztem.
2022. márc. 27. 13:42
 6/16 anonim ***** válasza:
Azért nem kemény a farka, mert a nyalásra koncentrál és rád figyel. Figyeli a tested rezdüléseit, válaszait arra amit csinál. Ennyi.
2022. márc. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a technikára koncentrálnak, arra figyelnek hogy nektek jó legyen, nem pedig a farkukra összpontosítanak. Belehalsz ha a szádba kell venni utána egy kicsit hogy újra kemény legyen?
2022. márc. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nekem csókolózásnál feláll és végig áll, amíg el nem megyek.:)
2022. márc. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
erre való a 69 :))
2022. márc. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nálunk úgy szokott lenni, hogy az elején áll, kicsit lankad (nem teljesen, csak puhább lesz) és amikor elmegyek, újra kemény lesz. Nyilván, mert izgató az orgazmusom számára, ahogy nekem is az övé.
2022. márc. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!