Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális, ha még szűzként s...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha még szűzként s férfiként, így képzelem el a szexet?

Figyelt kérdés

Intuítiv, tapasztalt emberektől kérdezném.


Fantáziadús személyként, mára van egy a tökéletességéről alkotott, kiforrott belső ideálom a (jó) szexről, mint a „legvégső fizikai/érzelmi kapcsolat”, egy emésztő, szenvedélyes kapcsolat, ami olyan élményszférát hozhat létre, amely az érzelmi intenzitás magasságaiba és mélységeibe is eljuttathat, mint az életünk legnagyszerűbb érzéseként.


Irreális fantáziavetületről van szó esetemben, ami miatt jól kiábrándulok majd a szexből maradván a maszturbációnál s fantáziámnál, vagy azért megfelelhet, mély, bensőséges, s komoly elvárásaimnak?


2022. márc. 26. 06:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Túltolod a fogalmazást, ezzel kompenzálsz?

A szex mas néven:testi szerelem.

Szóval ideális esetben ez az érzelmi rész testi megélése, és kiterjesztése.

Érdekes, hogy valaki, aki így villog a szókincsével, erre nem gondolt.

2022. márc. 26. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A szex sem egy dolog, hanem mindig más lehet. Más az, amikor végre összejöttök és lefekszetek a rég vágyott személlyel, és más a hétköznapi élet egy 5 éves párkapcsolatban. Megint más az is, amikor egy szórakozóhelyen összeszedsz valakit és 3 perc alatt lerendezitek a dolgot a vécében. Egyik sem jobb vagy rosszabb, mindháromnak megvan a maga helye az ember életében.
2022. márc. 26. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem kompenzálok, csak megvan a maga finom, belső (álmodozó) világom, ami miatt lehetséges, hogy egy jobb szex is (kissé) ridegnek tűnhet majd a valóságban.
2022. márc. 26. 07:42
 4/11 A kérdező kommentje:
2. Ez nem túl bizalomgerjesztő.
2022. márc. 26. 07:53
 5/11 anonim ***** válasza:
82%

Bocs, de ez az álmodozó stílus nekem még nőként is nyálas.

Ha így folytatod, szűz is maradsz.

Bár úgy látom, neked ez nem egy "bármi áron nőt akarok" szitu.

2022. márc. 26. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
A szex ennelsokkal állatiasabb. Persze, vannak közben érzelmek, de azok inkább csak katalizápják a folyamatot. A szex javarészt nyers ösztönök és kéjes válaszreakciók összessége. Nem egy tiszta, makulátlan dolog. Igenismocskos és szenvedélyes. Nincs lágy, habkönnyű, mézes-mázasság. Túl sok filmet néztél és lehet tévútra vitt. Sry.
2022. márc. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
24%

6

A szex csak az állatoknak állatias. Ha neked nem kell mögé semmi, akkor nem sokban különbözöl egy kóbor kutyától ami mindent megbasz amin lyuk van.

Kérdező

Az elmélet jó. A szerelmet is úgy fogod megélni ahogy te akarod, ha minden másodperc érzelmességet ki akarsz élvezni akkor megteheted. Úgyszint a szexben. Ha van megfelelő partner hozzá, mert a közös hullámhossz és azonos rezgések nélkül nem megy. Lásd előttem szóló ösztönállat. Szóval egy magas érzelmi intelligenciával bíró lelkizős csajjal tökéletesen megélheted azt amiről most még csak álmodozol.

Szerintem jobb élményeid lesznem mint amúgy a "mocskosszex" dumások 99%-ának.

2022. márc. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
75%
Igen 7-es,majd együtt pityeregnek a végén, mint ahogy te is biztos szoktál. xD
2022. márc. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
86%
Érzékeny, érzelmes lány vagyok. De a szex az igenis egy állatias dolog, hiszen ösztönből fakad. Amúgy szűz is maradsz, ha a #2-es válasz megijeszt :D ez ilyen, így működik
2022. márc. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
7-es, ebben van valami, csak az érzelem kimutatásában már nem jeleskedem annyira, mint amennyire mélyen tudok érezni legbelül. A sima, vagy állatiassal meg úgy vagyok, hogy a saját 15-ős méret helyett elképzelem akkor már, hogy egy 16,5, 18-assal, vagy afelettivel csinálom. Ez a másik ideálom, de az szerintem nemcsak nekem az, no meg ennek már nem sok köze van a lelkemhez, nem úgy mint a taglalt, lágy, érzelmi részemnek.
2022. márc. 26. 09:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!