Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiként ez mennyire normális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiként ez mennyire normális, hogyan lehet tenni ellene?

Figyelt kérdés

Imádom, ha leszop a barátnőm, jobban élvezem, mint a szexet. Viszont ez neki nyilván nem jó, sokkal jobban szereti, ha csináljuk, de az utóbbi időben sokkal kevesebb a szex, mivel én már a szájától elmegyek, akár napi kétszer. Szembesült már valaki hasonló problémával?

25F/19L



2021. nov. 23. 17:35
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
Nem probléma ez, sokunk van így ezzel. Sokkal kellemesebb egy ügyes száj, és kényelmesebb is. Ha a barátnőd hajlandó napi kétszer is csinálni, örülj neki, élvezd a helyzetet.
2021. nov. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nemet sose mondana, ha látja rajtam, hogy szeretném, viszont azt az igényét megértem, hogy nem szeretné, ha emiatt szexelnénk kevesebbet :)
2021. nov. 23. 17:41
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Nem probléma ez. Én mindig magamat teszem előre, nem számít hogy a nőnek is kéne, ez van, majd legközelebb másképp lesz

23F

Testépítő

2021. nov. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Adni és kapni egyformán öröm. Nem gond ha szereted a sz.pást, de akkor te is tedd néha boldoggá, legyen kielégült. Ha dugod is rendesen és ki van elégítve akkor nem gond ha bónuszként le-lecummant, ha viszont mindig csak répa van hát ja, előbb-utóbb rá fog unni.
2021. nov. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Most még lelkesen csinálja, de meglásd, ha ennyire háttérbe sorolod az ő igényeit, idővel észre fogod venni, hogy egyre kevésbé csinálja szívesen. Ne várd ezt meg, figyelj az igényeire.
2021. nov. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ez azért sem működne mivel a barátnőm iszonyúan fel tud izgulni a szopástól így én sosem hagynám kielégületlenül. Ha nem is szex, de nyalás azért többnyire követi. Imádom nyalni. Én sem örülnék ha kvázi úgy hagyna és oldjam meg magamnak.
2021. nov. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Most szex nincs utána vagy konkrétan semmi? Neki nincs igénye az orgazmusra? Mert ha vágyna rá ő is akkor gázos így. Hosszútávon egy kielégítetlen nő maga a pokol :D
2021. nov. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy idő meg fogja unni hogy folyton csak ő szop le, te meg nem döngeted jól meg. Tudom hogy jól esik, de így el fog menni a kedve a szopástól úgyhogy válasszátok többször azt is amit ő szeretne, hidd el hogy utána ő is sokkal szívesebben szop le.
2021. nov. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Végül változott valami, vagy továbbra is lelkesen orálozik..?
2022. márc. 26. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!