Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk elfogadnátok olyan lányt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk elfogadnátok olyan lányt aki csak az eljegyzést követően hajlandó megfogni a vesszőtöket? Előtte semmilyen szexuális tevékenységet nem hajlandó végezni.

Figyelt kérdés
2022. márc. 22. 21:14
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
81%
Miért kellene fognia szopás közben? Odatartom én neki! :)
2022. márc. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
71%
Biztos van aki elfogadna, én nem.
2022. márc. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
76%

Nem. Sokkal jobban szeretek annál dugni, jobban szeretem a szexualitást. Mondhatnám viccesen, hogy zsákbamacskát nem veszünk - de ez nem lenne zsákbamacska. Értékrendben, világnézetben, a szexualitásról vallott nézeteinkben annyira távol állnék egy ilyen lánytól hogy tök értelmetlen lenne bármit is tervezni.

Nincs bajom ha valaki ezt akarja - nem passzolunk egymáshoz. Amíg nem kezd el nekem erkölcsi papolásba, prédikációba kezdeni addig én sem akarom meggyőzni a saját nézeteimről. Az ő baja hogy ilyen, egészségére.

2022. márc. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
82%
Nem. Talán, ha mellette tarthatok szexpartnert.
2022. márc. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
12%
De, még előtte meztelenül láthatná a lányt, az illető?
2022. márc. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Én egy olyan lánynak örülnék, aki helyesen használja a vesszőket írásban.
2022. márc. 23. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
0%
szűz? ha igen akkor lehet szó róla... persze úgy sem fogja kibirni amikor már lássa hogy egy valós kapcsolatban van...
2022. márc. 23. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

Kizárt. És ha csak utána derül ki, hogy béna a szexben, vagy nem illünk össze, vagy túl prűd egy csomó dologhoz, nem nem képes fogazás nélkül szopni, vagy nem engedi hogy kinyaljam, vagy egyáltalán nem képes orgazmusra, vagy az én farkam nem jó neki, stb stb stb... akkor eljegyzés után szakítunk?

Marhaság. A világon semmi értelme nincs. A hosszú kapcsolat titka hogy minden szempontból összeillünk-e, és ebbe bizony a szex is beletartozik.

2022. márc. 23. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
84%
Nem! Aki a mai világban még mindig ragaszkodik ehhez az "álerkölcsös" vallási baromsághoz, azzal az élet más területein is lennének komoly, nézetbeli ellentéteink.
2022. márc. 23. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
16%
19 nem kell álerkölcsnek hívni mikor te valószínűleg végkép nem élsz példaértékű életet sőt...! nem sértésből csak mondom...
2022. márc. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!