Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen volt az eddigi kurvázós...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt az eddigi kurvázós előéleted ?

Figyelt kérdés
Érdekelne férfitársaim véleménye arról, hogy ki mikor mennyit kurvázott, miért kezdte, első élmények, mikor lett intenzív a dolog, lett-e tőle függő, tudta-e a rendszeres kurvázós adagot csökkenteni, ha igen mennyi idő után mennyire, esetleg valaki képes volt ezt abbahagyni, lett-e valami nemi baja stb. Az is érdekel, hogy a jövőben hogyan áll ehhez a kérdéshez.

2022. márc. 22. 18:42
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
10/10 A kurvázók jelentős része családos.
2022. márc. 22. 20:55
 12/15 anonim ***** válasza:

Kb 3 éve járok prostihoz, 40-50-nél voltam eddig kb. Az első olyan rossz volt, hogy utánna fél évig nem is mentem senkihez, utánna javarészt már csak jókat fogtam ki.

Azért kezdtem el, mert akkor nem volt senkim, aztán rájöttem, hogy nem is kell nekem kapcsolat.

Függő? Ha ez függőség akkor lehet valaki függő, főleg, ha tényleg jó nőkkel vagy.

Havi 1 általában szokott lenni, szerintem jó kis hobbi.

2022. márc. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Utolsó hol találsz ennyi normalis kurvát?Mert a rosszlányokon a fele rossz..
2022. márc. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Mármint javarészt úgy jó, hogy nem egy putri és nem egy bányarém.

De így átgondolva igazad van, tényleg sok a kamus semmirekellő.

2022. márc. 28. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
12 Nincs senkid csak havi egy 1 óra kurvázás ? Nem vágysz valami társkapcsolatra is, ahol van intimitás is ? A kurvázás függőséget okozhat, hisz könnyedén dughatsz jó nőkkel, de ez önmagában érzelmileg sivár, mert érintésre, jó szóra, társra stb. napi többször szükséged van.
2022. ápr. 2. 02:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!