Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen volt az eddigi kurvázós...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt az eddigi kurvázós előéleted ?

Figyelt kérdés
Érdekelne férfitársaim véleménye arról, hogy ki mikor mennyit kurvázott, miért kezdte, első élmények, mikor lett intenzív a dolog, lett-e tőle függő, tudta-e a rendszeres kurvázós adagot csökkenteni, ha igen mennyi idő után mennyire, esetleg valaki képes volt ezt abbahagyni, lett-e valami nemi baja stb. Az is érdekel, hogy a jövőben hogyan áll ehhez a kérdéshez.

2022. márc. 22. 18:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
Csak ingyen
2022. márc. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
78%

48F vállalkozó vagyok.

Nem tudom pontosan mennyit költöttem rá,hány nővel voltam.De 100 fölött volt már huszonéves koromban.

Volt már azóta sugardaddy kapcsolatom is pár ismertebb hazai modell nővel,de mit mondjak...szinte ugyanaz mint ha egy rosszlanyokhoz mentél volna.

Úgy hogy pár hónap után kiadtam nekik az útjukat.

2022. márc. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
82%
Néhány k.rva volt eddig a pályafutásomban, bulikban ahova ki lett rendelve a prosti (de a "célszemély" nem vállalta, ha meg már ki volt fizetve akkor valaki "feláldozta" magát), illetve egyszer mentem el saját indíttatásból hogy na jó akkor józanul kipróbálom milyen a prostizás. Azt kaptam mindig amire előzetesen számítottam: érzéketlen tucatszex.
2022. márc. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
És az is érdekel, hogy valakinek volt-e, van-e családja a kurvázási szokása mellett ? Hogyan menedzsel le a témát ? A szex hiányzik-e, vagy a változatosság ?
2022. márc. 22. 18:50
 5/15 anonim ***** válasza:
66%

Két csajjal voltam így, ami kifejezetten pénzért volt. Dugás egyiknél se volt. Az elsőnél erotikus masszázs, aztán a végén cumi. Nem voltam akkoriban párkapcsolatban és mióta vagyok, nem is mennék ilyen csajhoz. Azért mentem el, mert egy komoly szakítás után voltam, az exem pedig nem szopott le, így "pótoltam".

A másik csak tantramasszőr volt, így az nem teljesen ez a kategória.

2022. márc. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Én vagy 15x voltam ,volt bajom is belőle csak ovatosan kedves makk urak.
2022. márc. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
57%
Milyen baj
2022. márc. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Noren1989 ***** válasza:
54%
Tripper, kankó, együtt frankó!
2022. márc. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
71%
Nekem is volt egy ilyen korszakom, 150 körüli lánnyal voltam, de volt, amelyikkel sokszor. Nincsenek erkölcsi vagy ilyen aggályaim, de az igazi szerelmes szex sokkal jobb.
2022. márc. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
66%
Sosem kurváztam, nem is fogok a jövőben. Mindig tudtam kapcsolatot építeni és sosem jelentett problémát összehozni egy randit. Pedig még autóm sem volt, gazdag sem voltam és nagy pofám sincs amivel löktem volna a szöveget, mégis a "felső polcról" válogathattam mindig, köszönhetően nektek, akik inkább kurváztok... :)
2022. márc. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!