Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nők a saját védelmük miatt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők a saját védelmük miatt tekintenek szinte már vallásos áhítattal a férfi szexuális életre?

Figyelt kérdés

Vannak ezek az irracionális női megnyilvánulások, hogy őket nem zavarja, ha egy pasi szűz, mert inkább szűz legyen, minthogy sok nője legyen. Meghogy nem az számít, hogy kinek hány partnere volt, mert a komoly kapcsolat a fontos, stb.


Most túl azon, hogy ez képmutatás, már csak azért is, mert egy idő után a számos nő aggódik a saját szüzessége miatt, meg azért, mert aktív szexuális életet élnek több partnerrel, igazán elgondolkodtató, hogy ez a vallásos szemlélet - hiszen a vallás hangsúlyozza ki a szüzességy, a kevés partner, meg a házasság fontosságát - miért ennyire fontos nekik?


Figyelembe véve a női önzést, aligha az van a háttérben, hogy ők a férfiak szexuális élete miatt aggódnának, hiszen a saját mozgalmuk (feminizmus) is az ő jólétükre helyezi a hangsúlyt, nem foglalkozik például egy fiúgyerek lelki fejlődésével. De akkor mi is lehet a háttérben?


Valószínűleg egy ősi evolúciós felelem, amely a nem kívánt terhességgel van összefüggésben. Ami a férfinak 9 perc szex, az a nőnek 9 hónap terhesség. Vagyis a nőnek az a jó, ha minél több jó fiú van, mert így kevesebb az esélye annak, hogy egy "baleset" következtében otthagyják terhesen.


Ha igazam van, akkor a nők még akkor is a maguk hasznát keresik, amik a pasikat látszólag "jó útra" akarják terelni.


2022. márc. 21. 23:47
 1/10 anonim ***** válasza:
57%
Én nem akarok senkit jó útra terelni.
2022. márc. 22. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ebből egy szót sem értettem.
2022. márc. 22. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
Hú wazze' bocs de ennyi zagyvaságot rég nem olvastam 😂 Bro' csajozzál inkább, udvarolj, hülye elméletek gyártátása helyett. Állítólag az előbbiek kellenek a szexhez.
2022. márc. 22. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

#4


Nem tartom zagyvaságnak, és hülyeségnek amit írtam, de abban igazad van, hogy csajozni, udvarolni kellene elméletek az gyártása helyett. Inkább ezt teszem majd.

2022. márc. 22. 00:38
 5/10 anonim ***** válasza:
60%
Értelmetlen zagyvaság és rohadtul nem vezet sehova az egész gondolatmenet. Holnap szólíts meg egy csajt az előadáson, cukrászdában, könyvtárban, akárhol, tutira többre mész vele
2022. márc. 22. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ennyire értelmetlen, zagyvaságot is ritkán olvastam.
2022. márc. 22. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
64%

Sose gondoltam volna, hogy egy GYK-s kérdést/eszmefuttatást nehezebben fogok értelmezni, mint egy Esterházy-szöveget.

És lám, megtörtént... hogy ennek se füle, se farka, az is biztos.

2022. márc. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
55%
Okéééé
2022. márc. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem zagyvaság, csak egyszerűbb annak minősíteni, és a szőnyeg alá seperni ezt a logikus levezetést, mint szembe nézni a valósággal, hogy a női báj itt konkrétan le lett leplezve.


Egy zagyva szöveget (pl. kreacionizmus) bármikor lehet cáfolni, ezt azonban senki sem cáfota meg, mivel sehol sem tudott senki belekötni.


A kreacionizmust millióan cáfolták, az én szövegemet senki sem, ezért a szöveg jól rámutat arra, hogy a női kedvesség mögött is érdek van bizonyos esetekben.

2022. márc. 22. 10:54
 10/10 anonim ***** válasza:
56%

Este írtad ki a kérdést, most délelőtt írtál ide még.

Te vagy alapból ilyen vagy, vagy azóta is folyamatosan gyógyszerre iszol.

2022. márc. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!