Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok szeretitek ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szeretitek ha egy nyakörv kerül a nyakatokra és könnyesre vagytok szopatva?

Figyelt kérdés
2022. márc. 21. 14:12
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem.Szopatast se szeretem.
2022. márc. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
52%
Nem, engem szerettek a szüleim gyerekkoromban.
2022. márc. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
79%

#9

Aztamindenit de prűd vagyok, hogy szeretek levegőt kapni, nem behányni, meg úgy általában véve olyan bánásmódban részesülni, ami nem méltatlan egy emberi lényhez.

2022. márc. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
0%

Barátnőm szereti a fojtogatást és mindent ami ezzel jár. Ő vett rá minderre. Te meg éljed meg a fos együttléteidet, már ha van aki megdug egyáltalán egy ilyen nyámnyila nőt! Aztamindenitde leoltottál te csicskagyász...

Várj, kitalálom menő tetkós csaj vagy, ja nem, rohadtul nem vagy te jó csaj hahaha te bénaság! Bújjál inkább el!

2022. márc. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

A szopatás az még belefér néha jól is esik. De a nyakörv? Az számomra érdekes viszont ki probálnám. :)

Ne kövezzetek meg érte csak szub vagyok. 25/L

2022. márc. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

#14

Nekem nem volt célom leoltani téged, egyedül te erőlködsz. Mondjuk nem értem, miért vált ki belőled ekkora indulatokat már a puszta ténye is annak, hogy valaki számára a jó szex nem a fojtogatást (= saját testi épség, vagy akár élet veszélyeztetése) meg az alázás válogatott eszközeit jelenti. Egy pszichológust rátok küldenék, hátha fel tudja tárni a frusztrációd hátterét, meg a nőd traumáit.

(Btw, tetoválásom az pont van, úgyhogy találnod kell valami más fokmérőt a jócsajságnak, ha azt szeretnéd, hogy én ne legyek jogosult erre a titulusra.)

2022. márc. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

#12: őszintén kívánom, hogy egyszer majd jó szakemberré válj. És nem kétlem, hogy igyekszel is.

De a félműveltség nagyon veszélyes és értelmetlen. Ráadásul könnyen determinálhatja a későbbi szakmai életed. És nem a jó irányba. (Értsd: pl rossz berögzülések.)

Elhiszem, hogy tanulsz, és bizonyos információkkal már rendelkezel. Ha egy laikus nyögne be ilyen mondatokat, még akár vicces is lehetne. Egy olyantól viszont, aki erre a pályára készül, rossz. Viccesnek már komoly, komolynak meg téves.

A legnagyobb jóindulattal: javaslom, hogy vagy teljesen magánemberként írj választ, vagy csak olyan témájú kommenteket engedj meg magadnak, ami szakmailag megalapozott. Hidd el, ártasz magadnak.

2022. márc. 22. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

#17:


A kommentem egy fricska volt a gyakoris fétisrelativizálás ellenében, nem vettem komolyan.


De örülök, hogy valaki képes volt intelligens kommentet írji rá.

2022. márc. 22. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
En kiprobalnam
2022. szept. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Talan....
2022. okt. 31. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!