Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az miért van, hogy amikor egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért van, hogy amikor egy nő/lány leszólja egy férfi/fiú alakját, testét, rendben van de fordítva ha ezt egy férfi/fiú mondja egy lányról/ nőről az gáz és bodyshaming?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy ha egy nő elutasítja, vagy leszólja egy fiú alakját, testét, magasságát vagy amikor elmondja hogy milyen ideálja van ilyen téren akkor az tök rendben van és nehogy már ő összeálljon olyannal de amikor egy fiú mondja el ugyanezt, hogy neki nem tetszik az a lány mert dagadt vagy lapos vagy túl magas/alacsony akkor az gáz, bodyshaming, minden nő úgy szép ahogy van

2022. márc. 21. 11:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs így. Mindkét nemnek megvan a joga ahhoz hogy úgy válasszon párt ahogy akar.
2022. márc. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nyilván megvan a joga mind2 nemnek. De én arra gondolok hogy nem egy helyen láttam már azt hogy egy nő leszólta a magassága, teste miatt a gyereket az tök rendben volt de amikor ugyanilyet csinál egy fiú mindneki írja hogy ez gáz meg minden nőt el kell fogadni akármilyen a teste stb
2022. márc. 21. 11:53
 3/5 anonim ***** válasza:
53%

Nekem csak a kövérség kizáró, illetve inkább az, ha nem akar tenni ellene. Mivel én edzek, diétázok és küzdök az alakomért, egy betegség ellenére, akkor a páromtól is elvárom, hogy figyeljen oda magára. Egyébként ez nem csak a testéről szól, hanem a tenni akarásról. Ha valaki kövér, de van kedve velem eljárni edzeni és tenni ellene, akkor adok esélyt. A magasság baromság, arról senki nem tehet, engem sem érdekel.

Egyébként te nem vagy tisztában a bodyshaming fogalmával, csak a szokásos kötekedős poszt.

2022. márc. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nő vagyok, de szerintem is indokolatlanul kevés szó esik arról, hogy milyen elvárások nehezednek egy férfira külső tekintetében. Ez nem azt jelenti, hogy a nők testére megjegyzéseket kellene tenni, inkább azt, hogy a férfiaknál sem szabadna alapnak venni, hogy valakit dagadtoznak, törpéznek stb.Az én párom például nagyon önbizalomhiányos (volt?), mert nem kockahasú szögletes állú, dúshajú, kétméteres csődör, holott ezt én pl sosem vártam el és szerintem nem is kellene...
2022. márc. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyik irányban sem oké úgy kritizálni a másik testét, hogy az bántó legyen.

Én soha nem mondtam egy férfinak se, hogy nem elég szálkás, sportos etc. Olyan dolgokat pláne nem illik piszkálni amin az adott illető nem tud változtatni, pl magasság, vagy mellméret.

Ennek ellenére jogom van azt mondani valakinek, hogy sorry nem vagy az esetem, ahogy nekik is. De engem se koptattak még le soha úgy, hogy mondjuk azért nem akarok tőled semmit, mert kicsi a melled.

Normális ember nem száll bele páros lábbal a másikba akár nő akár férfi.

De például volt olyan férfi akit nagyon kedveltem, de kapcsolatban volt így nem lett semmi. Évekkel később találkoztunk, lett rajta vagy +15 kg, és így is azt éreztem, hogy kell ez az ember. Nem a teste miatt voltam vele hanem mert szerettem. Pedig alapvetően sosem tetszettek a túlsúlyos emberek, de sokszor nem ez a döntő ha megvan a kémia két ember közt.

2022. márc. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!