Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sok olyan ember van, akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok olyan ember van, akinek beszólogat a párja a külseje miatt?

Figyelt kérdés

Vannak olyan megjegyzések, amik nem direkt módon bántóak, de mégis rosszul eshetnek. Pl megjegyzi, hogy más nők/férfiak milyen jól néznek ki, vagy hogy gyakran mondja hogy xy milyen vékony, vagy pont az ellenkezője: xy milyen jó, mert van mit fogni rajta...

Ami még rosszabb, ha konkréten beszól valamilyen testi adottság miatt. Ti tapasztaltatok ilyet aktuálisan vagy ex által?



2021. aug. 13. 15:11
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
17%

Szerintem kb. minden nőt piszkál a párja. Írom ezt úgy, hogy van az ismeretségi körömben 8 általánost végzett munkanélküli, akit eltart a bolti eladó barátnője, és egyetemi oktató, akinek kutató a barátnője, és mégis minden nőtől hasonló sztorikat hallok, maximum a férfi stílusa más.

Mondjuk én ronda vagyok és utoljára tinikoromban volt "pasim", de tőle is kaptam az alázást rendesen, bár az azért jogos volt.

2021. aug. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

Hát ez nem túl biztató...


Az is érdekel egyébként, hogy amikor ismerkedős időszakban levetkőzik a nő/férfi, akkor is kap-e beszólást.. mármint szex előtt/után/közben a külsejére vonatkozóan

vagy akár egyéjszaka esetén, vagy szexkapcsolatokban...gyakran van ilyen?

2021. aug. 13. 15:25
 3/26 anonim ***** válasza:
79%
Barátnőm kardiózik olyan szinten, amin én nem tudnék, nincs okom beszólni neki. Vonzódok hozzá elég keményen. Én gyúrok inkább, arra kattantam rá anno. Neki tetszenek az izmok. Nem tudnék olyan kapcsolatban élni, ahol nincs kölcsönös vonzalom. Nevelni meg nem szokásom nőt, nem az apja vagyok.
2021. aug. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

Amúgy nálam az ilyen pasi tuti kuka lenne...

1-es, tuti nem vagyok ronda, ne gondolj magadról ilyeneket, és az alázások sosem jogosak!!!!

2021. aug. 13. 15:27
 5/26 anonim ***** válasza:
97%
Ilyet csak fejletlen érzelmi intelligenciával bíró ember csinál.
2021. aug. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
3: akkor jó, örülök, hogy vannak rendes férfiak!!
2021. aug. 13. 15:28
 7/26 anonim ***** válasza:
91%
#3 voltam és a #2 olvasása közben egy enyhe "Jézusom" kiesett. Kérdező, volt már neked kapcsolatod? Durvák ezek a kérdések.
2021. aug. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
5: sajnos belőlük elég sok van, de egyetértek
2021. aug. 13. 15:29
 9/26 anonim ***** válasza:

Inkább arról van szó hogy semmi önbizalma nincs a legtöbb nőnek még mindig.

Én nem sírok órákat ha a barátnőm megjegyzi hogy az xy milyen szépen kipattintotta magát.

2021. aug. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Nem a saját tapasztalataimból indultam ki, csak abból, hogy mennyi testképzavaros ember él, és az okokra próbálok rájönni, ezen agyalok mostanában
2021. aug. 13. 15:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!