Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányoknak miért jó az ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányoknak miért jó az ha megaláznak egy fiút?

Figyelt kérdés
Egyszer elutasít (nem mondott semmit csak eltűnt). Majd több mint 1 év múlva, keres hogy szakított. Ez normális dolog? Én megalázónak érzem, hogy akkor nem akart, még csak nem is mondott semmit, csak eltűnt, most meg kellenék. Szerinettek is unorító ez? Néhány lánynak miért jó az ha megaláz egy fiút?
2022. márc. 19. 22:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

"Néhány lánynak miért jó az ha megaláz egy fiút?"


Minden bizonnyal nem gondol bele, hogy ez megalázó lehet, csak addig tart az eszmefuttatás, hogy "jaj de kéne valaki, ó ott az a srác tavalyról".


Illetve nem tudom, hogyan és miért utasított el, de elképzelhetőnek tartom azt is, hogy nem hagytad teljesen hidegen, csak az időzítés, vagy valami más nem stimmelt.


Én férfi vagyok, de tini koromban nekem is volt egy lány, akire nemet mondtam, mert ott és akkor valahogy nem jött ki a lépés. Ugyanakkor felfigyeltem rá, és megtetszett. Sokszor futott végig a fejemben, hogy ha egyszer mindketten szabadok lennénk, tuti bepróbálnám, és nem "jó a szamár is" alapon, hanem "itt az idő" címszóval.


Nem mondom, hogy ez a helyzet, csak hogy lehet ilyen is.

2022. márc. 20. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Fogyasztói társadalom versenyszelleme. Ha nem áll érdekében hogy veled szemben más legyen, akkor nem lesz. Megteheti, megteszi.
2022. márc. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Egy ember4 válasza:
2esbe bármit tehet velem17f
2022. aug. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!