Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Magyarországon vannak olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyarországon vannak olyan dominák (akár fizetősek) akik vállalják hogy nyilvános helyen megaláznak? Pórázon sétáltatnak, stb.

Figyelt kérdés

2021. szept. 27. 18:54
 1/10 eznemlényeges ***** válasza:
100%
SmPixie-n nézz körül
2021. szept. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%
Hmm én szívesen tennem ezt egy ferivel 21/l
2021. szept. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%

Én nem vagyok Feri, de velem megtehetnéd kettes! :)


24/f

2021. szept. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszene, de Magyarországon nem elég toleránsak az emberek. Mennyire nyilvános helyre gondoltál?
2021. szept. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Budapest, hogy hol azt ő döntené el. Gondolom nem Váci utca ahol ránk hívják a rendőröket, de azért valami olyan hely ahol akad egy-két ember. Valami metrómegálló környéke vagy ilyesmi.
2021. szept. 27. 21:44
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenért nem hiszem, hogy kihívnák a rendőrséget, és hogy a rendőrség foglalkozna vele. Maxjót nevetnének az emberek.
2021. szept. 28. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Én voltam amúgy fizetős dominánál és ő pont azt mondta hogy azért nem vállal ilyet, mert kihívják a rendőröket az emberek... nemtudom mennyire igaz
2021. szept. 28. 12:00
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát Magyarország nem tartozik azokhoz a helyekhez, ahol nagyon elfogadóak lennének az emberek. Én simán kinézem bárkiből hogy rendőrt hív. Engem is izgat ilyesmi, de én nem nagyvárosban képzelem el, hanem egy ritkán látogatott strandon, egy kevésbé ismert parkban stb. Tehát olyan helyeken, ahol amúgy nincs senki, de nagy rá az esély, hogy 1-2 ember arra téved és meglátnak. Így elég izgi és megalázó is a helyzet, de egyrészt kisebb az esélye annak is hogy ránk hívnak valakit és annak is hogy fotózni, videózni kezdenek, ami aztán megy fel a netre, amit azért szeretnék elkerülni :D
2021. szept. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
39%
Csak meg kell házasodni.
2021. szept. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

De miért hívnának erre rendőrt? "Halló, rendőrség? Jöjjenek gyorsan, egy férfi kutyaként sétáltat egy nőt!" Nem hiszem, hogy erre kijönnének. Meg hát nem is zavarnak vele senkit. Milyen törvényben van leírva, hogy kutyaruhában négykézláb nem szabad közlekedni az utcán? És hogy nem sétáltathatja pórázon?

Ha levideózzák és a netre feltöltik, akkor az személyiségi jog sértés vagy mi, az illegális, büntethető, perelhető.

2021. szept. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!