Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért izgat fel annyira, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért izgat fel annyira, ha dominálnak felettem, és ha megaláznak? L

Figyelt kérdés

Ez vmihez vissza vezethető?

Persze csak a szexben izgat ez, de ott nagyon.


2020. márc. 28. 00:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
55%

Az alázás mit takar?

Az alávetettség rengeteg nőt izgat (beleértve engem), az szimplán az evolúciós biológiára vezethető vissza szerintem.

2020. márc. 28. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%
Nem tudom, de sajnos nagyon konnyen megkaphatod
2020. márc. 28. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%

Igaza van az elsőnek. Nagyon, de nagyon sok nő szereti az alárendelt szerepet a szexben és ezzel nincsen semmi gond. Szerintem ez igazából természetes, bár nem tudom pontosan milyen vágyaid vannak.


Mire vezethető vissza? Gondolom alapvetően arra, hogy szereted, ha irányítanak téged a szexben és úgymond rendesen "ellátják a bajod."


Sokan szeretnek egyébként szexben dominálni és sokan szeretik az alárendelt szerepet is. A mai világban ezek teljesen elfogadott dolgok.


Nekem is vannak erre irányuló ambícióim.

2020. márc. 28. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%
Én is szeretem, de nem tudom miért. :D
2020. márc. 28. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
51%
Ennek nincs visszavezethető oka csak egyszerűen ilyen vagy.
2020. márc. 28. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
80%
Mert szubmisszív vagy, de erre a kérdésre nincs egy mondatos válasz, sem pedig "azért mert...". Az un. szexuális fejlődésed során alakult így, de ezzel az infóval nem vagy előrébb. Viszont még a legképzettebb szexuál-pszichológus sem tudja látatlanban megmondani, mert rengeteg oka lehet.
2020. márc. 28. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
78%

1 Sub beállítottságu csaj vagy, de rajtad kívül rengeteg nő ilyen az ágyban.

Ne keresd az okokat, egyszerűen élvezd, mert mi férfiak is nagyon tudjuk élvezni az ilyen nőket! 👌😉


33/F

2020. márc. 28. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
40%

Én is nagyon szeretem

20/l

2020. márc. 28. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
69%
Én is szeretem.35f
2020. márc. 28. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
69%
Rajtam pl sok a felelősség a munkámban, egyszer azt olvastam, hogy ez is lehet egy ok.. minden esetre engem is nagyon izgat ha dominálnak felettem. 30N
2020. márc. 28. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!