Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Bevalljam a feleségemnek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bevalljam a feleségemnek, hogy tegnap megláttam a húgát meztelenül? Véletlen rányitottam fürdés közben.

Figyelt kérdés
Tuti botrány lenne, mert féltékeny típus.
2022. márc. 19. 08:05
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
100%
Ne mond el. A huga tudja hogy láttad?
2022. márc. 19. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:
Perzse hogy tudja, telibe láttam. De csak mosolygott egyet, én meg elnézést kértem és kijöttem. Bár azt biztos látta, hogy megnéztem lent is. Bár az egész 2-3 másodperc volt, de az agy memorizálja a látottakat :)
2022. márc. 19. 09:09
 13/34 Dzsoki ***** válasza:
84%
Nem értem a kérdést,hiszen benne van a válasz. Véletlen volt,de a feleséged,ezt nem így értelmezné! Te tudod,a hugi tudja,az asszony meg nem és nem is kell,hogy megtudja! Továbbgörgetve. Azért,ha valaki zuhanyozik,annak a víz csobogásának van,hallható hangja. Amikor a kádban van és pancsizik,annak is van hangja. Ezt azért hallanod kellett volna. Vagyis,esetleg azt hitted,hogy az asszony fürdik és meg akartad lepni,csak nem az volt a fürdőben,akire számítottál.
2022. márc. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
77%
Bejön neked a húga is?
2022. márc. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
89%
10. Na eza szégyen rád, hogy ilyenekre matyizol.
2022. márc. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
57%
Családban ez teljesen természetes, nincs hírértéke.
2022. márc. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. Ma bocsánatot kértem tőle mégegyszer, azt mondta ne csináljak belőle nagy ügyet. De hozzátette, hogy láttam azért jól megnéztél. Erre nem tudtam mit mondani. Az asszonynak nem mondom el.
2022. márc. 19. 10:28
 18/34 Dzsoki ***** válasza:
77%
Végre egy értelmes kérdező! Tanácsot kér,megkapja,megköszöni.
2022. márc. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:

Először rá akartam vágni, hogy ne mondd el, mert ennek tényleg semmi jelentősége nincs.


De most hogy olvstam téged mennyire bepörgetett, hát...

...mégis van jelentősége.


Egy a fontos: ha kérdezi, válaszolj őszintén. Ha kérdezi bárki h tetszett-e, ne merészeld letagadni!!! Különben a maradék bizalom is elszáll.

2022. márc. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:
Már elmondta a húg az asszonynak. Úgyhogy mindegy. Persze egyből jött a kérdés, hogy tetszett-e, amit láttam. De azt mondtam, h semleges volt, mert nekem csak ő létezik.
2022. márc. 19. 11:59
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!