Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, hölgyek! Fürdőznétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, hölgyek! Fürdőznétek a pasitokkal egy kádnyi meleg tejben, ha ez lenne a vágya?

Figyelt kérdés

2021. dec. 16. 00:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
32%
Nem!
2021. dec. 16. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Persze. Érdekes lehet, valami oka csak van a 'tejben vajban fürőszt' kifejezésnek:D biztos fura lenne, de simán megcsinálnám, szalonokban csokifürdő is van:D és az emberek fizetnek érte.

De ez szexuàlisan izgat vagy mi a lényege? Mert azt mondjuk nem értem.

2021. dec. 16. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

#2. Igen, engem szexuálisan izgat…

Azt nem tudom, hogy miért.

2021. dec. 16. 00:21
 4/19 anonim ***** válasza:
18%
Nem vagyok csaj. És hatalmas pazarlás lenne kb 1 hekto tejet erre használni.
2021. dec. 16. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
#3: én se értem:D mindenesetre furán néznék, de tuti benne lennék. Elég nyitott csaj vagyok, sok 'hülyeségben' benne vagyok. Amíg nem esik bántódásunk vagy nem kifejezetten gyomorforgató dologról van szó. Egy kis ártatlan fürdő simán mehetne. Csak engem nem fog felizgatni, inkább egy kicsit spa élmény lenne:D de nem is az a lényeg, hanem hogy a párom mit érezne. Meg aztán felőlem dughatunk is benne vagy ihatunk belőle vagy amit akar. Nem nagy ügy.
2021. dec. 16. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

#4: Persze az lenne, de a víz is pazarlás, csak az olcsóbban jön ki. Most egy ilyen fürdőt összehozni azért nem lenne olyan költséges, hogy belerokkanjunk. Főleg ha mindketten a kádba vagyunk, akkor kiszorítunk egy csomó helyet, magyarul kevesebb tej is elég lesz. Csak nem litereset kell venni, hanem valami nagyobb kiszerlést.

Ennyit szerintem áldozhatunk az élvezetek oltárán. #5

2021. dec. 16. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
#6 és meg lehet úgy is oldani, hogy vízzel megtölteni a kàdat, aztàn tejport bele.
2021. dec. 16. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Igen, ez jó ötlet:)
2021. dec. 16. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
ötös: Nekem szimpatikus a nyitottságod. :D Nem akarsz privátban beszélgetni?
2021. dec. 16. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Sokaknak szimpatikus lenne, de nem, nem nagyon szoktam itt dumálgatni senkivel. Ha olyan van, segítek, elmondom a véleményem, de céltalan beszélgetés nem köt le.
2021. dec. 16. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!