Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Anál szexnél a popsi lyuk is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anál szexnél a popsi lyuk is termel kevés váladékot a mozgás során?

Figyelt kérdés
Ha nem használunk síkosítót akkor a mozgás során száraz marad minden? Vagy ott is lesz nedvesség a mozgás hatására? Vagy a végbél belső része sem száraz és attól lesz nedvesebb a pasim farka?
2022. márc. 18. 07:53
1 2
 11/20 Noren1989 ***** válasza:
0%

Hülye kérdésekre való helye válaszokra nem kell a szomszédba átmennem, nyugi :D


Amúgy meg mi van, szimpi vagyok? Egy hónapja ezerszer többet válaszoltam, akkor nem zavart?

2022. márc. 18. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
57%

Ilyenkor is látszik, hogy a homokosok az emberiség legnagyobb hülyéi:D

Segglyuk!:D

2022. márc. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem a vér lesz az. Vagy esetleg véres széklet. A pasi valami hajszáleret felsert a végbélben a farkával, az vegyül egy kis bélsárral és egy kis elváladékkal. Szóval letrejon egy véres, szaros, ondós síkosító anyag...úgy tudom, hogy a nasa használja ezt az anyagot az űrhajók zsnaerjainak a olajozasara, mivel légüres térben is viszonylag megtartja a homogén állapotát.
2022. márc. 18. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 Noren1989 ***** válasza:
5%
#13, Alfa: brit kutatók megállapították, vagy meg sem történt!
2022. márc. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
45%
Igaz, való igaz...az előző válaszomat csak akkor tudom elhinni, ha majd a tudtad-e oldalán is viszont látom, hogy "brit tudósok megállapították" :D
2022. márc. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Szánom a meleg férfiakat.
2022. márc. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 Noren1989 ***** válasza:
47%

Ne szánd :D

A XXI. század p1nája a segglyuk!

2022. márc. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Dehogynem. Ennyi idiótát elviselni.😂
2022. márc. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Pedig valóban be tud nedvesedni, csak idő kell hozzá, több idő, míg jobban elernyed és kitágul az ánusz, legalább is az én ánuszom nagyon jól benedvesedik, de ahhoz kell idő, amíg izgatom a kezemmel.

Ha nem akarod megvárni, akkor használj sikosítót.

2022. márc. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2022. márc. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!