Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, hogyan szeretitek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, hogyan szeretitek, ha mozog egy nő az ágyban, mit csináljon?

Figyelt kérdés
Felmerült ez a téma egy férfi barátommal, aki kifejtette, hogy szerinte az a jó, ha egy nő nem csak fekszik, mint egy darab fa. Ezt értem is, nyilván ha én vagyok felül, akkor mozgok, de a partnerem viszont jobban szeret misszionáriusban lenni, és akkor valahogy úgy csinálja, hogy én nem igazán tudok mozogni. Jó, persze simogatom közben a hátát, nyakát, de olyankor is mozgatnám kéne a csípőm? Azt hogyan lehet? El kell találni a férfi ritmusát? Nem nagyon értem ezt, pedig voltam 2-3 pasival és nem egyéjszakás dolog volt, szóval annyira nem lehetett nekik borzalmas. Most viszont elgondolkodtam, lehet, hogy valamit nem jól csinálok?

2021. okt. 5. 21:20
 1/8 anonim ***** válasza:
93%

Vannak pózol, amikor nem is nagyon tudsz mozogni, mint amit említettél is.

Sok férfi ezt mondja “ne legyél fadarab”, de ne vedd ezt olyan komolyan.


Illetve nem is arról van szó, hogy mozogni kell, de élvezd, mutasd ki, hogy élvezed, ne csak feküdj ott.

2021. okt. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%
Én pl a lábamat szoktam helyezgetni abban a pózban - a nyaka köré fonom vagy a szája elé teszem hogy tudja nyalogatni a lábfejem, felhúzom őket a vallaimhoz hogy jobb legyen a szög meg ilyenek.
2021. okt. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ezek nálam is megvannak, azt hittem speciálisabb dologra gondolt :D de akkor ezek szerint talán nem
2021. okt. 5. 21:31
 4/8 anonim ***** válasza:
92%
Abban a pózban mást nagyon nem tudsz csinálni ezeken kívül. Illetve ha valaki tud valamit még, ne tartsa magában :D
2021. okt. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%
Hát maximum a csípőddel tudsz "ellen-mozogni", simogatni őt, meg a lábadat ide-oda tenni, de ennyi.
2021. okt. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
77%
Hogyne lehetne misszionáriusban is mozogni! Nyilván nem nagy amplitúdiójú mozgásról van szó, de emelni a csípőt, a lábat különböző szögekben emelni egész más érzés.
2021. okt. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
84%
Én is a lábamat teszem ide-oda, illetve a csípőt azért lehet mozgatni.
2021. okt. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
84%
Csípőmet mozgatom én is. Nincs is jobb mint együtt mozogni abba a pózban, én nagyon szeretem. És a pasi is értékeli hogy "nem vagyok fadarab"
2021. okt. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!