Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A pasim szex közben egy másik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim szex közben egy másik lány nevén szólított. Miért?

Figyelt kérdés
Amikor kérdőre vontam, akkor csak azt mondta véletlen.. félek hogy megcsal :o
2022. márc. 15. 19:24
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
56%
Akadnak gondok*
2022. márc. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:

19# Embertípusok, arc- és fejformák, illetve ezek előfordulási aránya különböző felsőoktatási képzéseken. Döglötthal kézfogás, számítástachnika irtánt tanúsított indokolatlanul nagyfokú érdeklődés, zsíros haj, satöbbi. Jáj... Veszélyes vizekre eveztünk ezekkel a fejtegetésekkel xd


Na mindegy, khöm... lényeg a lényeg: Ágikkal nem nagyon volt dolgom eddig. (vagyis most sem, nem csak eddig)

2022. márc. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
20# Nálam is ez van :D Dórik, Ágik aranyosak (vagy jobb fejek, ahogy tetszik). Negatívat nem tudok mondani, őket kerülöm :D
2022. márc. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az Edinák antipatikusak mindig, a Krisztik pedig zártosztályra valók egyenesen az ismeretségi körben. Vivik, Klaudiák, Cintiák ugyanez a kategória.


Ágik, Eszterek, Gréták, Nórik kedvesek. Kedvenceim a Bíborkák. Nem sok van belőlük, de azok mind nagyon édes lányok.

2022. márc. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
24# Szómágia? Érdekes, de néha az az érzésem, hogy van valami determinisztikus abban, ahogy valakit elneveznek. De persze ez csak egy gyermeki és naiv képzelgés.
2022. márc. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:

Igen. Nagyon áltudományos, de jó szórakozni ezen. :D


Férfiaknál nekem a László ugyanez. Sokat ismerek, mind nagyon normális emberek.

2022. márc. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
100%

#26

Asszonynak a Gáborok a gyengéi. Suliba is volt plátói szerelme, egyik exe is az, én is...🤣🤣 Én pedig utálom ezt a nevet.

2022. márc. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:

😂😂😂


A Gábor igazán… történelmi.😂 Na, itt nagy a szórás azok között, akiket ismerek. A fiatalabbak normálisak, az idősek között vannak ilyen elvált perverzek/rendes családapák is.😄

2022. márc. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
28# Na többek között ezért sem mutatkozom be ilyen oldalakon :'D Már a nevemmel indokolatlan asszociációkat keltenék. Valaki tuti egy perverz, szexista poénokat puffogtató elvált családapára asszociálna. És még Gábornak sem kell hozzá lennem.
2022. márc. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
Itt is elég vegyes felvágottak vagyunk. Idősek közül jellemzőek az alkeszok, mi fiatalabbak még úgyahogy épkézlábak vagyunk :D
2022. márc. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!