Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szólítottatok már le másik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szólítottatok már le másik fiút, akiről gondoltátok, hogy meleg? (bárhol)

Figyelt kérdés
2019. ápr. 25. 19:39
 1/8 anonim ***** válasza:
97%
Szolítottam le az akkori munkám miatt de nem azért mert melegnek hittem hanem mert valakit muszáj volt és szexisen nézett ki. A beszélgetésünk valahogy átment flörtölésbe, de hülye voltam mert mikor legközelebb láttuk egymást a munkahelyemen akkor nem köszöntem neki pedig nagyon nézett... ahh :(
2019. ápr. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, buszon. Engem meg valaki nemrég az egyik vasútállomáson.
2019. ápr. 26. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
24%
Nem mert nem akartam hogy pofánverjen
2019. ápr. 26. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
59%

Persze,mert kihivóan viselkedett és le sem vette a szemét

a farkamról.Aztán egy kis pia feszkó oldásnak.És a többit

el tudod képzelni...Megállóban történt.De persze,többször is elő fordult.Nem kell begyulladni.Önbizalom!!!

2019. nov. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
buszpályaudvaron már szólítottak le
2019. nov. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, de csak óvatosan szoktam. Volt amikor kiderült egy jó beszélgetés végére, hogy az ilkető heteró de tetszett neki hogy flörtölni próbáltam vele. Sőt azt mondta elbúcsúzáskor, ha meleg lenne szívesen lefeküdne velem. :)

Volt helyzet mikor a meleg radarom jól jelzett, de aztán én léptem le mert fura volt a fiú. Volt olyan amikor buliban zenéről kezdtünk beszélgetni egy sráccal aztán "egymás szájába fejeztük be az estét" :).

2020. jan. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
90%
még sose mertem de engem már igen
2020. jan. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de próba szerencse.
2020. jan. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!