Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ti szexelnétek úgy valakivel,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szexelnétek úgy valakivel, hogy az a másik maszkban van?

Figyelt kérdés
Rómeón láttam, hogy vki így keres partnert és elgondolkoztam. Tehát mondjuk tetszene a teste és a farka... Kort is írjatok:)

2019. jan. 20. 17:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Úgy hogy egyáltalán nem mutatja meg az arcát, előtte sem?

Nem.

Megerőszakol, aztán még csak egy személyleírást se tudok adni...

2019. jan. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszen nalam az arc a donto, inkabb csinalnam egy rossz testu pasival aki jokepu mint egy olyan pasival akinek jo a teste de nem lattam az arcat. Nembirom a csunya arcokat.
2019. jan. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
De csak ha hulkos maszkba van.
2019. jan. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen... Nyilván mindannyiunknak vannak ilyen olyan részei, amivel nem igazán vagyunk megelégedve. Mennyivel egyszerűbb lenne csak úgy eltakarni valamivel!
2019. jan. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Adott körülmények közt persze, BDSM -ben nem annyira ritka, pont az a lényege hogy dehumanizal.
2019. jan. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Engem is nagyon izgat az ilyesmi.

Nekem nagyon rossz szokásom hogy még ha a pasi teste nagyon szexi de az arca bem tetszik akkor megszakadt a kapcsolat. És sajnos nem egyszer előfordult már ez.


23/passzív

2019. jan. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Hú, en ezt csinaltam mar igy. Kimondottan izgat ez a szemelytelenseg, meg az, hogy en nem ismernem fel az utcan azt, aki elozo este elszorakozott velem. Szoval maszkban vart a srac, felmentem hozza, vetkoztem es terdeltem. Volt, h a haverja is ott volt, es mindkettejuket ki kellett elegitenem. Fogalmam sincs, milyen az arcuk, de a farkukat barmikor felismernem :)
2019. ápr. 13. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 ftf1983 ***** válasza:
100%
Vannak barátaim, akik szeretik az anonym szexet. Van, aki úgy hív fel aktívot magához, hogy már meztelenül pucsítva várja és nem is tudja ki az illető. Van olyan aktív barátom, aki olyan többesbe megy ahol a passzív szeme be van kötve és nem tudja kik dugják meg.
2019. ápr. 15. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!