Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Bennem maradt az óvszer,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bennem maradt az óvszer, ebből lehet nem kívánt terhesség??

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Minap szeretkeztünk párommal, amikor ő elment akkor tűnt fel, hogy az óvszer a hüvelyemben maradt. Rögtön kiszedtem és elmentünk sürgősségi nőgyógyászatra ahol felírtak eseményutánit. Az aktust követően kb. 4-5 órával rá már be is szedtem.

Ezek után mennyire lenne esélyes a teherbe esés?



2022. márc. 12. 15:53
 1/7 A kérdező kommentje:

Még hozzáfűzném, hogy a menzeszemnek nagyjából 3 napon belül kellene megjönnie, tehát nem vagyok termékeny időszakban.


Köszönöm a segítséget!

2022. márc. 12. 15:54
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Ha erre magadtól nem tudod a választ akkor valószínűleg nem is kérdezhetnél ebben a kategóriában a korod miatt.
2022. márc. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok azzal, nem túl valószínű, de szívesen hallgatnék meg másokat is vagy saját tapasztalatokat is! Azzal együtt teljesen kétségbe vagyok esve, szóval örülnék ha nem kioktatást, hanem segítséget kaphatnék:))!
2022. márc. 12. 16:04
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Semennyi.
2022. márc. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nagyon keves az eselye, tabletta nelkül is, hogy teherbeesel. En a helyedben nem vettem volna be. Hatalmas adag hormont tartalmaz

De.. igy, hogy beszedted, a terhesseg eselye tuti kizarva. Legalabbis 99%ra.

2022. márc. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Elég lett volna egy azonnali ecetesvizes hüvelyöblítés!
2022. márc. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Így semmi esély rá szerintem, nyugodj meg! Ez volt a lehető legjobb döntés, hogy azonnal mentetek! #5-ös válaszával nem értek egyet, hogy kicsi az esélye, én óvszer mellett estem teherbe úgy, hogy nem maradt bennem, nem szakadt ki stb. Egyszer 1 pillanatra lecsúszott az aktus elején, a párom tett fel újat rögtön, nem érintkeztünk pár másodpercnél tovább így. Ez az egy indok amire gondolni tudok, egyébként mivel (tudtunkkal) nem történt baleset én sajnos nem tudtam tablettát bevenni...
2022. márc. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!