Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen szexuális utalgatásokat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen szexuális utalgatásokat tudnál mondani erre?

Figyelt kérdés
Szóval kicsit beteg vagyok jelenleg, van egy csaj aki megkérdezgeti, hogy hogy vagyok, de én most már valami szexuális tartalmat akarok vinni a beszélgetéseinkbe. Mit mondanál neki arra a kérdésre, hogy, hogy vagy?
2022. márc. 9. 08:14
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
"Rosszul vagyok,de egy páros izzadás sokat tudna segíteni". például
2022. márc. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
Veled szívesebben nyomnám az ágyat
2022. márc. 9. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Jobban érezném magam ha benned lennék ;)
2022. márc. 9. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
1 es. Igen, ez sem rossz, de ez nyíltan szexuális felhívás. Mert ha nincs fantáziaja akkor is érti. Valami olyasmiket mondanék neki amihez kell hogy egy kicsit piszkos fantáziája legyen. Pl, mint hogy, köszi, nem is tudom, hogy mi tudna én rajtam segíteni, hogy gyógyuljak. De ettől valamivel kicsit lényegretörőbb ötletet várnék, ami még nem túl sok.
2022. márc. 9. 08:25
 5/8 A kérdező kommentje:
Na de uraim. Ez mind nyílt felhívás szexre.
2022. márc. 9. 08:26
 6/8 anonim ***** válasza:
#5 Akkor melletted jobban érezném magam.
2022. márc. 9. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hamarabb gyógyulnék ha főznél nekem egy finom teát! ;)
2022. márc. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nos elég ramatyul vagyok, de most, hogy írtál, már jobb. Ha itt lennél, szerintem pár perc alatt helyrejönnék.


F

2022. márc. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!