Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tudnátok mondani szexpózokat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok mondani szexpózokat ami jó lehet nekünk?

Figyelt kérdés
Párommal csak misszionarius meg lovaglo amiben csinaljuk. Nem szeretem az uj dolgokat kiprobalni, de mar kezd el laposodni a kapcsolatunk es szeretnénk valamivel feldobni. Segitenetek?
2022. febr. 27. 14:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Kutya póz elég jó :) szerintem megér egy próbát.
2022. febr. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Asztalra felrak ha nő vagy ,és akkor ő meg állva jó mélyen be tud hatolni.Akár ha kényelmes a vállaira is felrakhatod a lábaidat.
2022. febr. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Neked és nekem! Majd én jól elintézlek, megmutatok néhány dolgot.
2022. febr. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Saruman-póz a legjobb :D
2022. febr. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4-es az milyen ? :D kiégtem
2022. febr. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ma 16:10


Előtted térdel a csaj és orálisan kielégít, de te nem a szájába mész el hanem a tenyeredbe és a fehér cumót a végén teli tenyérrel az arcára kened. Mialatt üvölt, felesketed Sauron hűségére :D

2022. febr. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ma is tanultam valamit :D
2022. febr. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!