Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ilyet lehet csinálni? Lányok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyet lehet csinálni? Lányok, mit szólnátok ehhez? Többi lent

Figyelt kérdés
Lehet olyat csinálni, hogy szex közben, közvetlenül orgazmus előtt mondom azt a barátnőmnek, hogy boldog nőnapot? Vagy akár születés-, névnapja alkalmából? Úgyértem, hallaná még, vagy inkább ne? Fiúk, ti szoktatok ilyet? Lányok, örülnétek ennek?

2022. márc. 8. 09:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%
Nem szoktam ilyet
2022. márc. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Lécci, ne. Borzasztóan kellemetlen lenne, plusz nagyon könnyű nőként kizökkeni az élvezetből.
2022. márc. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Hallaná, csak felesleges ilyenekkel kizökkenteni a másikat.

Én nem örülnék neki, jobb szeretem a pillanatot átélni.

2022. márc. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Hú, inkább ne. Tényleg csak arra lenne jó, hogy kizökkentsen. Valószínűleg fel sem fognám, visszakérdeznék, hogy mi? És amíg azon gondolkodom, hogy ezt most miért mondtad, már el is szállt az élvezet.

Plusz a nők általában nem annak örülnek, ha a párjuk szívességből kielégíti őket, mondjuk nőnap alkalmából, hanem ha azért esik nekik, mert olyan nagyon kívánja őket. A fenti megjegyzéstől meg olyan érzése van az embernek, hogy nem észveszejtően szexi, hanem hát nőnap van, szóval legyen hálás az ajándék szexért... Ne csináld!

2022. márc. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
17%
A nőknek ekkora odafigyelés kell az élvezetekre hogy ne zökkenjenek ki?
2022. márc. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Még olvasni is kellemetlen volt
2022. márc. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Csinálni lehet ilyet, de engem biztos kizökkentene az adott helyzetből és lehet el sem tudnék menni...

Orgazmus előtt jobb ha azt mondod h hogy szét szeded, vagy mennyire élvezed hogy benne lehetsz stb... Az dob a hangulaton, de ne cukiskodj szex közben.

22l

2022. márc. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel a nőnapos roggyant szöveggel kiborítanál!
2022. márc. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
82%

Orgazmus elott szerintem valami olyasmit mondj hogy ,, szetszedlek" vagy sugd a fulebe hogy ,,az enyem vagy" es orgazmus utan ha lenyugodott csokold meg es akkor mondd azt, hogy boldog nonapot.


N

2022. márc. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
87%
Ha te mindenáron meg akarod ölni a pillanat varázsát, kizökkenteni az élvezetből és trollkodni akarsz akkor csináld. Bár én inkább a helyedben nem teném.
2022. márc. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!