Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az én hibám hogy nem tudok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az én hibám hogy nem tudok elélvezni szex közben?

Figyelt kérdés

Nincs előjáték szex előtt. Csókolózunk kicsit és mondja hogy vegyem le a bugyimat és már be is rakta popsiba vagy punciba a farkát.

Benedvesedem ettől is.

Szex közben jó de sajnos ő mindig hamar elmegy mire én már eléggé élvezném akkor vége is.

És ilyenkor rossz mert fel vagyok még sokáig izgulva. De ugye nem tudok ilyenkor már mit tenni.

Annyira szégyellem magam emiatt amiért nem sikerül ennyi idő alatt élveznem. Már többször mondta is hogy ugyan annyi időm volt rá nekem is. Nagyon rosszul érzem emiatt magam.

Nyalni nem nyal. Nagyon ritkán kézzel kielégít.


2022. márc. 8. 09:19
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

Verzel meg ilyenek de hagyod

?


Miert vannak ilyen buta nok, ezt nokent kerdezem..

2022. márc. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy a te hibád, és bunkóság a nő fejéhez vágni azt h "neked is volt időd elmenni" ha gyorsan élvez akkor az lenne a minimum h utána téged sem hagy csak úgy lógva hanem megujjaz, vagy nyal, vagy bármi ami orgazmust okoz neked.


Én tudod mit csinálnék a helyedben? Legközelebb ha ilyen lesz, és ha végeztetek és megint úgy hagy akkor kezd el izgatni magad, ujjazd stb... És ha megkérdezi h mit csinálsz akkor mondd azt h "csak befejezem ami neked nem sikerült"

Ez biztos kellemetlen lesz neki is.

L

2022. márc. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
22 és hozzátenni azt: ha már te képtelen vagy eljuttatni az orgazmusig valakinek el kell 😀 szánalom hogy ilyen férfitársaim vannak
2022. márc. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Egy hibád van csak, hogy egy önző pötssel vagy, aki minden hibáját rád vetíti, csakis te lehetsz mindenben a hibás. "Tökéletes" út az önbecsülés rombolásához.
2022. márc. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
"Már többször mondta is hogy ugyan annyi időm volt rá nekem is." Amikor ezt elöször mondta akkor AZONNAL lapátra kellett volna tenned. (De ma még mindig jobb mint holnap!)
2022. márc. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%

De ugye nem tudok ilyenkor már mit tenni. - miért, nincs kezed?


Engem is hagytak ott "állva", aztán kielégítettem magam kb rögtön, a pasi hisztije meg nem érdekelt. Ha ő képtelen megdgni, akkor utána megoldom magamnak a végét.

2022. márc. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!