Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok, akik nagyon sok idő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, akik nagyon sok idő múlva tudtok csak elélvezni szex közben, ti hogy oldjátok meg ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés
F/28 vagyok, és sokszor csak másfél-2 óra alatt tudok szex közben elélvezni a párommal. Előfordul, hogy előbb elfáradok, így hagyományos módon nem tudok eljutni a csúcsra, magamnak fejezem be a párom segítségével. Férfiak, ti is voltatok már hasonló helyzetben? Hogy sikerül elérnetek, hogy mégis sikerüljön szex közben elélveznetek, ha csak nagyon sokára jön meg az érzés?
2021. dec. 5. 17:20
 1/10 A kérdező kommentje:
Mégegy érdekesség, ha a párom csókolgat, és én magamnak csinálom, akkor kb 10 perc alatt kész vagyok, szex közben pedig van, hogy nagyon sokáig tart (lásd fentebb). Kíváncsi vagyok, hogy mással is fordult már ilyen elő.
2021. dec. 5. 17:21
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Van egy ket bevalt poz, es ha nehez akkor behozom azt es akkor megy
2021. dec. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy túlságosan a kezedhez vagy szokva?
2021. dec. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Utolsó lehet, most lett új partnerem, előtte majdnem 1 évig nem volt kapcsolatom.
2021. dec. 5. 18:10
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 3-4 évig nem volt szex és kapcsolat, a kezemhez napi szinten hozzászoktam, plusz előtte is a kapcsolatom kivételével évekig így volt (az első kapcsig) és ugyan ez a problémám, nekem is azt mondták h a sok kézimunka miatt lett érzéketlen a sok ideg a szerszámban.
2021. dec. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
64%

Ha nem jön össze a punciba élvezés, akk általában magamon segítek. Meg meg szoktam kérni, hogy izgassák a mellbimbóm, az sokat segít.


32F

2021. dec. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Örülj neki, ez áldás, mintsem átok. Mikor meg nem akarjátok folytatni, befejezed magadnak, és kész.
2021. dec. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Valóban ez a kisebbik rossz. Sőt, az is egy opció, hogy ha magamnak csinálom, és érzem hogy jön, felpattanok, berakom, és úgy élvezek bele a partnerembe, csak valahogy jobb lenne, ha a kézizés részt ki tudnank hagyni. De tény, hogy inkább ez, mint a 2 másodperc után elsülés.


Köszönöm a válaszokat!

2021. dec. 5. 23:45
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem meg kéne próbálni fokozatosan visszaszokni a puncira.

Pl magadnak csinálod és csak akkor berakni, amikor már konkrétan élvezel, aztán máskor közvetlenül élvezés előtt berakni, majd kicsivel élvezés előtt, majd egyre korábbra időzíteni a behatolást.

Ha minden jól megy, akkor fejben is összeáll a kép, hogy punciban is el lehet élvezni.

2021. dec. 6. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi 9-es, ment a zöld mindenkinek
2021. dec. 6. 07:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!