Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az én hibám hogy nem tudok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az én hibám hogy nem tudok elélvezni szex közben?

Figyelt kérdés

Nincs előjáték szex előtt. Csókolózunk kicsit és mondja hogy vegyem le a bugyimat és már be is rakta popsiba vagy punciba a farkát.

Benedvesedem ettől is.

Szex közben jó de sajnos ő mindig hamar elmegy mire én már eléggé élvezném akkor vége is.

És ilyenkor rossz mert fel vagyok még sokáig izgulva. De ugye nem tudok ilyenkor már mit tenni.

Annyira szégyellem magam emiatt amiért nem sikerül ennyi idő alatt élveznem. Már többször mondta is hogy ugyan annyi időm volt rá nekem is. Nagyon rosszul érzem emiatt magam.

Nyalni nem nyal. Nagyon ritkán kézzel kielégít.


2022. márc. 8. 09:19
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
Konkrétan ürítőputtonynak használ. Dobd.
2022. márc. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
8%
Nem a te hibád, de az övé sem. Dumáljátok meg, hogy elégítsen ki kézzel, vagy legyen egy kis előjáték, ha úgy gondolod, hogy az segít.
2022. márc. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem a te hibád keres mást
2022. márc. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:

12. Mondtam már neki többször is.

Akkor mikor mondtam 1-2alkalommal kézzel kielégített de utánna minden folytatódott ugyan úgy.

2022. márc. 8. 09:33
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
Véleményem szerint meg kellene beszéljétek hogy neked az nem elég felkészülni hogy egyből csak dugni akar,
2022. márc. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

"Akkor mikor mondtam 1-2alkalommal kézzel kielégített de utánna minden folytatódott ugyan úgy."

Hát akkor ez van, férfiként ő irányít, és akkor van vége a szexnek, ha elélvezett. A helyedben elkezdenék mellette hevesen masztizni, hátha észreveszi magát.

2022. márc. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

"A helyedben elkezdenék mellette hevesen masztizni, hátha észreveszi magát."


Még mindig meggyőződésem, hogy a kérdés kamu, de azért ezzel kapcsolatban lenne egy felvetésem: miért kell rámenni a "hátha észreveszi magát" kezdetű játszmákra? Ennyi erővel már meg is lehetne mondani, hogy bazmeg nekem ez nem jó így.

2022. márc. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt biztosan nem tűrném. Tényleg csak űrítésre kellesz neki.

Az én párom ha már érzi hogy nem bírja, megáll, vagy minimum lelassít kb 1 percre, és máris bírja még. Nem olyan nagy ügy ez sem.


A te hibád csak annyi hogy mindezt hagyod

2022. márc. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Rossz pasit választottál elég gáz amit csinál, önző nem elégít ki és még csak nem is tesz azért hogy neked jó legyen, voltam együtt egy csajjal aki ugyan ez volt vetkőztessem le bedug végez kihúz még csak meg meg sem fogta... Nekem viszont ennél többre van szükségem úgyhogy nem is voltam vele sokáig.
2022. márc. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezhetem, hogy egészséges önbecsülésből hová tennéd magadat egy nullától 10-ig terjedő skálán?
2022. márc. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!