Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért mutogatja egy csaj...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mutogatja egy csaj bosszúból az exe meztelen képeit?

Figyelt kérdés
Egy barátnőm felrakta netre, stb. Nem értem. Ez miért jó? Mondjuk azt se vágom hogy hova tehet fel ilyet legálisan. Te csináltál ilyet? Mi a jó ebbe?
2022. márc. 6. 11:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

sokan mutogatják chat oldalakon is (bár zöme pasi)

elég gusztustalan dolog úgy mutogatni valaki képeit, hogy nem tud róla, főleg ha a múlt egy alakja


ennyi ész szorult beléjük

2022. márc. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
32%

Én megnézném kíváncsiságból.

A napiszron túl más oldalt nem ismerek ami ilyen...

2022. márc. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
32%
Nekem is volt ilyen. Nem érdekelt. Arc és farok egy képen se volt egybe. Meg ráírta a mailcímem. Írt egy pár troll, stb. Meg 1-2 csaj is, mert tetszettem nekik. Lett belőle egy potya orál. :D
2022. márc. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom, pontosan a bosszú miatt.

Viszont, nem érdemes ilyet csinálni, mert ez már rögtön személyiségi jogokkal is ütközik, aminek hatósági vonzata is lehet. (Visszaélés címszó alatt feljelentést tehet az, akiről készültek ezek a képek.) :,D

2022. márc. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
56%
Milyen következménye? Én tettem feljelentést. Lezárták ismeretlen tettes ellen... Pedig tudom ki volt. A magyar rendőrség...
2022. márc. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
56%
Hol vannak ilyen oldalak?
2022. márc. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
56%
Engem is érdekelne!
2022. márc. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem vonzódik még hozzá, csak nem meri, nem tudja kimondani, bevallanii magának, ezért fordított pszichológiát alkalmaz.
2022. márc. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!