Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Zavarna, ha a barátnőtök/feles...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarna, ha a barátnőtök/feleségetek a múltban szinte mindegyik barátoddal vagy haveroddal lefeküdt?

Figyelt kérdés
Főleg egyéjszakás kaland, illetve hárommal csoportos szex, de az csak kétszer.
2022. márc. 6. 10:26
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
ilyen nem lenne a barátnőm, a feleségem meg főleg :D
2022. márc. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
58%
Még az is zavarna, ha sok partnere lett volna. Minek egy ringy ó? Nagy kiélt fejjel....
2022. márc. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Akkor sem, ha már nem olyan?
2022. márc. 6. 10:29
 4/10 anonim ***** válasza:
Te vagy az,Zoli?
2022. márc. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok Zoli. De miért lennék ő?
2022. márc. 6. 10:33
 6/10 Mkdir ***** válasza:
Nem vagyok prűd és nem érdekelne hány faszival volt előttem, de ha minden haverom és barátom tudja milyen a barátnőm belülről az azért kiverné nálam is a biztosítékot
2022. márc. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#3

Persze, hogy nem olyan. Ki van égve. A pasasok is kiégnek a mindenkivel is baszások után egy idő múlva. De ne aggódj, legalább a baráti körben marad. 🤣

2022. márc. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Csak hogy egy kis női perspektíva is legyen a válaszok között...

Mondhat bárki bármit de ha az a két fél szerelmes egymásba és akarják egymást szerintem mindegy melyikőjük hány emberrel volt előtte. Illetve egy nő nem csak azért feküdhet le sok emberrel, akár barátokkal is mert egy "ringyó". Egyrészt, teljesen normális ha valaki felnőtt nőként rendelkezik szexuális étvággyal és nem fél megélni aztm másrészt létezik olyan is, hogy valaki úgynevezett passzív self harm-ként (önbántalmazás) van együtt több emberrel. Tudja, hogy rossz, hogy nem kéne, hogy csalódnak benne is és ő magában is de nem tud leállni. Olyan ez mint a vágdosás vagy a gyógyszerezés.

És hogy a személyes szálat is belevigyem: van egy srác aki évek óta tetszik, de sosem jöttünk össze és semmi nem törtent köztünk csak barátok vagyunk (sajnos). Így az évek alatt a baráti körünkből 3 másik emberrel is lefeküdtem és ő ezt tudja és gondolom rossz fényt vet rám. Azt is tudja, hogy a volt barátom megcsaltam. Nem is egyszer. Igazából az összes kapcsolatom csak figyelemelterelés volt, végig őt akartam és akarom. Mellette sosem lépnék félre. Én lennék a legodaadóbb barátnő mellette

Lényeg a lényeg srácok, adjatok egy esélyt az "ilyen" lányoknak is mert lehet pont az én cipőmben járnak.

L

2022. márc. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ismerek két ilyen lányt. Az egyik a volt barátnőm meg a jelenlegi pasija. A csaj szó szerint a pasinak minden egyes barátjával, haverjaval, ismerősevel lefekudt már. Megértem a palit, hogy elfogadja ezt, mert átlagon felüli lányról beszélünk, hihetetlen alakkal, hihetetlen arccal és hozzá rendkívül kedves és megertő bensővel és tabu nélküli szexualitással rendelkezik a csaj. Többször volt nagy osszeveszesuk az elején, de sikerült a srácnak lenyelni a békát és most már kuss, csend, alvás van neki. Főleg azért mert nagyon csúnya a srác és tudja, hogy soha nem lesz ilyen szép barátnője.

A másik lány az beteg akit ismerek, nem tudom, hogy nimfomanias vagy valamilyen más betegsége van, de a hely ahol lakik, mindenkivel lefekudt már. KB 2-3000 ezer...ezer pasirol beszélünk és ebbe benne vannak a 60-70 éves venemberek is. Sajnos már vagy 4 évvel ezelőtt beszeltem vele utoljára és akkoriban sem sikerült vele raterjek a szex témára, (beszélgetésben) pedig nagyon érdekelt volna, hogy mi áll a háttérben nála. Több videó kering róla a neten, mert elég sok pasi kitette ahogy épp dugja, sajnos azt sem sikerül kideritenem, hogy hol, merre találhatóak ezek a videók.

Amit tudok, hogy ennek a lánynak a jelenlegi barátjának az apjával is volt már szexuális kapcsolata a csajnak.

2022. márc. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Pedig valamiért erre buknak a pasik. Engem ketten is otthagytak ilyen nő(k)ért :D Igaz az egyik volt csak valóban a párom néhány évig, a csaj a baráti körébe tartozott, végig mentek rajta páran onnan, aztán az exem dobott miatta, és elvette feleségül. Mondjuk más is szól mellette ellenem (a baromi gazdag szülők), szóval jobban is jártam (csak azt bánom, hogy későn, utólag esett le mindez). A másik egy nagyon régi ismeretségből kialakult kavarás volt, ott szintén egy kb gimis korú kis ribizliért "hagyott ott" a srác (bár nem voltunk együtt). Nagyjából a 3 legjobb barátja megd.gta, de hát kit zavar ez manapság :D

A kérdésre nem tudok válaszolni, mert nő vagyok, viszont ezt gyakorta taglaltuk a barátaimmal/barátnőimmel, hogy ezeket az embereket ez nem zavarja? Férfi barátaim is ki voltak akadva ezen.

2022. márc. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!