Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan "szabaduljak" meg a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan "szabaduljak" meg a szüzességtől?

Figyelt kérdés

Már nagyon szeretném tudni hogy milyen a szex, de nem találok megfelelő lányt. Barátnő lenne a legjobb, de kalandba is benne lennék már. 24 vagyok szóval már ideje lenne:D

Amúgy nem nézek ki rosszul, meg csóró sem vagyok:D Csak nem járok társaságba.

Hol lehetne olyan lányt találni neten aki benne lenne kötetlen dologba egy kezdő, helyes fiúval?


2022. márc. 2. 20:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Vesd be magad az éjszakába,ha nem vagy ronda és belevaló vagy tuti rád ragad valaki aki még be is jön.Én is ezt csinálom mindig van valakim.
2022. márc. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
23%
Vágd be magad és irány a gozsdu udvar haver, ajánlom figyelmedbe a szláv bulikat. Ritka konnyuveruek ott a lányok.
2022. márc. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Gozsduba hol vannak a szláv bulik?
2022. márc. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
El kell keserítselek mi nők alkalminál nem egy kezdőt keresünk akivel max 5 perc lenne.
2022. márc. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szoktak lenni szláv esték, ahol kimondottan, ukrán, szerb, orosz régiókbol fogadnak partizokat.

Megkell nézni a neten mikor vannak, én csakis jót tudok módnak ezekről az estékről, mondjuk előny ha beszél az ember valamilyen szláv nyelvet, de magyarok is szoktak lenni bőven. Nagyon jó féllepok is szoktak lenni, jó a hangulat a közösség.

Szerintem nézz utána kérdező.

2022. márc. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
S akkor tapadnak a nők?Hány evesek?
2022. márc. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Belepesnel kérik ugye a szemelyit...nem emlékszem már a korhatart, hogy mennyi volt, azt hiszem 18+. De voltak ott fiatalabbak is szerintem. Iszonyat szexi csajok voltak és nem ezek a diszpicsak, hogy szóba sem állnak veled, meg lekoptatnak, meg undorral néznek rád, hanem normális kis puncik voltak, 8-10 feles után engem, mint "idegent" nyakba borulva énekeltünk. :D

Sikerült is egy csajt a wc-ben partiba dobnom. Mondjuk nekem ez volt életem első és sajnos utolsó ilyen diszkós élménye.

Más diszkókban nagyon rossz tapasztalataim voltak, valahogy ez a balkán vonal nekem jobban bejon.

Ha lesz megint ilyen én ezer százalek, hogy menni fogok.

2022. márc. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!