Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Késő az ha egy fiú 25 körül...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Késő az ha egy fiú 25 körül veszti el a szüzességét?

Figyelt kérdés

Én elég peches vagyok a lányoknál. Másoknak tök könnyen mennek a dolgok, teljesen véletlen összetalálkoznak megfelelő emberrel. Nekem nincs ilyen szerencsém.

Sok jóból kimaradtam azokhoz képest akik 16 éves koruk óta csinálják? Majdnem 10 évvel le vagyok maradva.


2022. febr. 26. 08:59
 1/4 anonim ***** válasza:
dehogy vagy. nem késő.
2022. febr. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonymousreview60 ***** válasza:
47%

Kicsit megkésett, de nem baj. Tény, hogy a 16-20-as korosztályhoz mostmár túlkoros vagy, de legalább a tinipicsogás is kimaradt neked.

Ebben a korosztályban, ha van fiú baráti köröd, sokan még ide-oda csajoznak, vagy most lett egy komolyabb kapcsolatuk. Emiatt van gyakorlatuk, tőlük kérj útmutatást.

Gyanítom, önértékelési zavaraid is vannak. Ennek leküzdésében sokat segíthet:

1. Egy pszichológus. Ezt próbáld meg, ha a többi nem hat.

2. Az, ha önbizalomra és férfiasabb kiállásra teszel szert. Ez utóbbinak egyik fele az öltözködés, frizura.

3. A másik, hogy edz! No nem azért, hogy izompacsirta legyél, hanem csak, hogy fitt, férfiasan izmos legyél.

4. Ne legyél unalmas! Legyen miről beszélned! Legyenek olyan dolgok, amiket élvezel egymagadban is csinálni, hogy látszhasson, hogy jó dolgokat tudsz csinálni, szereted csinálni, tehát jó lehet veled lenni.

Nem baj, ha van száz db 4 fal közötti hobbid, de legyen 3-4 olyan dolog, amit több-kevesebb rendszerességgel, odakint (túrázás, motocross, kendó, agyagkorongozás, mittomén) vagy társasággal (tánc, kosárlabda, biliárd stb.) végzel és ÉLVEZEL.


Ezeket a tanácsokat adnám 25 éves balfasz önmagamnak most, majdnem 42 évesen. Egyébként az én 38-amhoz képest nem vagy lemaradva.

2022. febr. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem késő
2022. febr. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem késő.
2022. febr. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!