Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elso szexnel a lanyok sokat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elso szexnel a lanyok sokat vereznek amikor atszakad a szuzhartya?

Figyelt kérdés
Hogyan lehet kellemesebbe tenni az elsot ?

2022. márc. 1. 11:16
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

1: Attól függ, hogy milyen a hártya, és mennyire ügyes a fiú.

2: Sok előkészítéssel, bizalommal, jó környezetben.

2022. márc. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
92%
Tapasztalt, megbízható, ügyes, türelmes partner kell, és nem fog fájni. Nekem sem fájt, feszített persze, de akkor sem féltem, és azóta se értem, hogy ettől miért tart bárki. De ettől függetlenül véreztem, viszonylag többet. Tehát ezt nem lehet előre tudni.
2022. márc. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Én egyáltalán nem vereztem
2022. márc. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
91%
Van aki verzik, van aki nem. Van akinek nem is fájt. Ellazultsagtol es partnertol fugg. Keress tapasztalt partnert.
2022. márc. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
88%
Pár csepp vér volt nálam. Viszont a partner tapasztalatlan volt, ezért igencsak fájt.
2022. márc. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
48%

Mi ez a hülyeség (aminek semmi alapja) hogy a tapasztalt férfivel kevésbé fáj az első...?


Egy szűz fiú nem lehet gyengéd, törődő és óvatos!?

2022. márc. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
78%

Az lehet.

Csak tapasztalt nem lehet.

2022. márc. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
70%
Hát 6os, kizártnak tartottam, hogy szűz pasival veszítsem el. Van ennek alapja. A tapasztalat nagyon fontos, és bizonytlan félénk sráccal nem alartam kezdni, aki azt se tudja mit csinál, és amint betuszkolja, el is durran. Nem akartam kínos, vagy fájdalmas kezdést, néhány történetet hallva, jól tettem.
2022. márc. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
72%

#6


Dugj (mar ha lehet majd annak nevezni) szuz fiuval es meglatod. 🤣

Szerintem a lanyok jelentos resze ott csalodik egy eletre a szexben amikor lefekszik a gimis szerelmével.

Aztan majd 6-8-10 ev mulva rajonnek hogy ez nagyon jo is lehet.

2022. márc. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
36%
És kérdem én a "tapasztalt férfi" hol tanulta meg, hogyan bánjon egy szűz lánnyal...? Talán az anyjában...?
2022. márc. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!