Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Igaz az hogy a normális,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz az hogy a normális, értelmes fiúk nem nézik jó szemmel azt ha egy lánynak sok partnere volt már?

Figyelt kérdés
2022. márc. 2. 19:44
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
53%
Hát ez nagyon összetett. De ha egy 20-22 éves lánynak mondjuk volt már 30 partnere, akkor az komoly aggályokat vetne fel bennen, hogy mikor fog engem is megcsalni, és továbblépni. Plusz kiábrándító, ha túl kőnnyen adja magát mindenkinek. Hatalmas élmény nekünk, mikor egy nagyon határozott, magát nehezen adó csajt sikerül becserkésznünk, nem pedig egy olyat, aki 1 óra ismerettség után adja magát. 25f
2022. márc. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de engem izgat ha sok partnere volt.
2022. márc. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem igaz. Normális férfit a jelen és a jövő érdekel, nem a múlt.
2022. márc. 3. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
12%

A férfiak szeretnék mindig megdugni azt, akiről hallották hogy valaki megdugta. De csak dugni. Nem feleségül venni. Megdugni minden nőt, és szűz lányt elvenni feleségül!

(Érted a logikát!?)

2022. márc. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%
Csak azért nem nézem jó szemmel mert pontosan tudom h előttem az összesnek azt mondta h megváltozott és nem leszek a következő a sorban, nem tudom komolyan venni semmilyen szinten, barátnőnek biztosan kizárt.
2022. márc. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Az is jó kérdés, hogy mi alapján ítélünk meg férfiakat normálisnak.


Szerintem itt minden férfi max a saját nevében tud nyilatkozni. Engem személy szerint nem zavar. Sőt valahol vicces is, hogy a férfiak egyszerre akarják azt, hogy találjanak könnyen szexpartnert, de egyszerre azt is, hogy a hölgy akivel együtt vannak ne feküdjenek össze gyakran férfiakkal. Lássuk be hogy ez így nehezen megy :D .


Szerintem nincs azzal baj, ha egy nő szereti a szexet. Talán ami inkább fontos számomra az a minőségre való törekvés. Azért nem mindegy, hogy egy nő igényes partnerekkel fekszik le vagy simán letudja varrni őt egy fogatlan alkesz csávó is.


De azt is tudjuk milyen a társadalom. Még a többi nő is leri*ancozza azt a nőt, aki gyakran fekszik össze férfiakkal. Tipp: diszkréten kell csinálni, szomorú, nem így kéne lennie de ez van.

2022. márc. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
52%

" férfiak egyszerre akarják azt, hogy találjanak könnyen szexpartnert, de egyszerre azt is, hogy a hölgy akivel együtt vannak ne feküdjenek össze gyakran férfiakkal."


van a szexpartner tipusú férfi és nő és van az 1-3 ember/élet tipus, az a gond amikor ezek keverednek.

2022. márc. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!