Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Igaz az hogy a normális,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz az hogy a normális, értelmes fiúk nem nézik jó szemmel azt ha egy lánynak sok partnere volt már?

Figyelt kérdés
2022. márc. 2. 19:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem a normális, értelmes férfi nem ítélkezik egy nő felett ha volt sok partnere.
2022. márc. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
85%

Én magam kinőttem abból, h ilyenek alapján ítéljek meg valakit. Tény, h az a bizonyos piros lámpa kivillan a fejemben, de sokkal inkább érdekel a MIÉRT...


Szerintem legtöbb dolog kapcsán nem lehet számszerűsíteni egy embert. (Kivéve pl az intelligenciát, mert azt számokkal igen-jól le lehet írni. Feltéve persze, ha az illető igazi IQ tesztre megy el )

2022. márc. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
16%
A lúdnyom nem látszik a vízben! (Amúgy meg pofa be!)
2022. márc. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
27%
"A normális, értelmes férfi nem ítélkezik egy nő felett ha volt sok partnere." Csak bosszankodik kicsit! Baxa meg, már megint kifogtam egy jó nagy QÁ-t! :)
2022. márc. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
96%
Engem nem zavar.. akkor lehet hogy nem vagyok normális? :D
2022. márc. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
27%
A magam nevében beszélve igaz.
2022. márc. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Engem a múlt sosem érdekelt főleg másé, egészen addig amíg nem hoz onnan valamit a közös jövőnkbe.


(gyerek, adósság, féltékeny ex, nemibetegség stb..)

2022. márc. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
95%
A normális, értelmes fiúk nem agyalnak ezen, nincs ilyenek miatt kisebbségi komplexusuk.
2022. márc. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Mkdir ***** válasza:
55%
Ez túl összetett ahhoz, hogy csak így még lehessen válaszolni. Első körben egyénfüggő, vagyis saját tapasztalataink alapján vagy félulk valamitől, vagy nem. Reálisnak tartunk valamit vagy nem. Ezt embere válogatja. Másodsorban az sem mindegy, hogy mit jelent az, hogy sok partnere volt. Szexpartner? Hosszú kapcsolat? Miért lett vége? Mik az okok... Stb ezer és ezer változó
2022. márc. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
45%

Engem barátnőnél igenis zavar.

Szeretem a visszafogott lányokat. Én sem szexelek mindenkivel. Prostihoz sem járok.

Ez olyan mint a "én sem cigizem, alap hogy te sem".

2022. márc. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!