Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A normális, értelmes, komoly...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A normális, értelmes, komoly kapcsolatot kereső fiúknál gond az ha egy lánynak már volt több kapcsolata?

Figyelt kérdés
Pl egy 22 éves lány ha 8 fiúval volt már az sok? Értelmes fiúk az ilyen lányokat nem tudják komolyan venni már?
2022. febr. 13. 11:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
18%
Milyen volt az a 8 kapcsolat? Járás vagy alkalmikx
2022. febr. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
62%
Alkalmik?
2022. febr. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
34%
Azért gond, mert 0 az önbizalmuk, és még az exekre is féltékenyek. Ezeket érdemes kerülni.
2022. febr. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
46%

Aki ebbe belekot, vagy felhánytorgatja az annyit is ér. Az ilyen pasi önbizalom hiányos, fél, nincs kibekulve önmagával sem, meg semmivel sem, kerüld az olyan pasikat akiknek fő szempont, hogy majdnem, hogy szűz legyen a csaj. Én is ilyen voltam régen, megkeseritettem a barátnőim életét vele. Aztán benőtt a fejem.

Most már szempont számomra, hogy minimum legyen 10-15 szexuális kalandja...

Ilyet keres, ezekre figyelj.

2022. febr. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
61%
Nincs baj az önbizalmammal,de nekem nem kellett volna ilyen nő feleségnek.
2022. febr. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
45%
Gondolom az értelmes fiúkon azokat a lúzerket érted, akik már a gimnáziumban is csak csorgatták a nyálukat a szexi 12. osztályos csajokra, akik levegőnek nézték őket, és a menő srácokkal keféltek, akik csak kihasználták azokat. Ugyanolyan balfa**ok az u.n. értelmes fiúk is, annyi különbséggel, hogy mivel nem tudnak semmit felmutatni, ezért úgy próbálják eladni magukat, hogy a komoly kapcsolat jelentőségét hangsúlyozzák. De ha esetleg egy luxusprosti ingyen kifeküdne nekik, örömmel megbasznák.
2022. febr. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
51%
Nem, gond. Értelmes fiúknál nem gond
2022. febr. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
95%
22 évesen, ha 8 pasid volt azt jelenti hogy komolytalan vagy, vagy nem vagy alkalmas komoly kapcsolatra.
2022. febr. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
79%
Engem a múltkor leugattak, mert gáznak tartottam egy olyan harmincas nőt, akit már több mint húszan megdugtak. Itt tartunk ma, hogy aki egy átjáróház, az elismerést érdemel.
2022. febr. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
32%
Nem gond. Ha pedig igen, akkor nem ér annyit a csávó. Lesz aki megbecsül így is…
2022. febr. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!