Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányoknak pár napba telik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányoknak pár napba telik normális kapcsolatot találniuk?

Figyelt kérdés
Egy olyan lány aki szép is meg sokat van emberek között nekik csak pár nap esetleg hét mire talál komoly kapcsolatra fiút?
2021. szept. 22. 21:02
 1/10 anonim ***** válasza:
16%
A legtöbb nem keres mert normális kapcsolatban van. Én általànos 8 tól vagyok együtt a párommal, már 6 éve.
2021. szept. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Komoly kapcsolatra nagyon nehéz, és nem azért mert nincs meg a szándék a srácokban, hanem mert kevés olyan ember van akivel összeillesz.
2021. szept. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
74%
Az én osztálytársam minden 2. hónapban új pasival jár,ha talál egy olyat aki jobban tetszik neki vagy ehhez hasonló akkor is csak 5-7 hónap
2021. szept. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
45%
Pár perc!
2021. szept. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy. Nagyon nehéz párkapcsolatra alkalmas férfit találni még akkor is, ha jársz emberek közé és ismersz meg új embereket. Persze nagyobb az esély így, mintha valaki otthon ülne ez tény. De nincs olyan összefüggés, mint amit felvázoltál
2021. szept. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%
Dugópajtást pár nap sem, inkább pár óra. Normális, értelmes, figyelmes pasit na az van hogy évek kérdése.
2021. szept. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, komoly kapcsolatot nehéz találni
2021. szept. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
91%

Elárulok egy titkot.

Ha valaki átlag feletti(intelligencia, külső stb. kompozíciója), akkor amennyiben hozzá hasonló, tehát szintén átlag feletti párt akar akkor jóval nehezebb dolga van mint egy átlagos embernek, tekintve hogy az átlag definíciójából adódóan átlagos emberből több van

2021. szept. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
89%
Random pasikat találni, akiknek csak a szája nagy, pikkpakk könnyen lehet. De normális férfi, akivel komolyan lehet tervezni, hát, ritka, mint a fehér holló. Én mondjuk komolynak akkor mondom, ha már egy éve mondjuk együtt vagyunk.
2021. szept. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#8! Sokkal több a szintem alatti ember, akivel nyilván nem tudok és akarok kapcsolatot kialakítani
2021. szept. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!