Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak itt huszonéves nők,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt huszonéves nők, akiknek nem jönnek be a 30-as pasik?

Figyelt kérdés
Én már 30-hoz közelítek, de egyszerűen nem jönnek be, kiéltek, szakáll, sörhas, depresszió stb. Nem tudom, fog-e ez változni, mindenesetre most is fiatalabb a párom, aki imád és nem tudom elképzelni, hogy ha esetleg szakítunk majd, 30-as férfival legyek. Ráadásul soha nem tetszettek. Ez valami komplexus lehet? Más is van így velem korú lány/nő?
2022. febr. 27. 22:21
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
34%

Nekem akkor is egy beképzelt majomnak tűnsz.


Diplomás, értelmiségi 34F.

2022. febr. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Ízlések és pofonok. Mindenkinek más jön be. Van akinek nagyon tetszem, van akinek öreg vagyok, de olyan is akinek fiatal. 😀

43f

2022. febr. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Arra akartam utalni,hogy gyorsan pörög az idő.

Azt írtad,20--as vagy,feltételezem közelebb a 30hoz,ha a 25 alatti fiúk fiatalabbak nálad.

Én 25 után kezdtem érezni,hogy peregnek az évek,idén már 34 leszek.

v

Nekem is van gimis osztálytársnőm,se kapcsolat,se gyerek,úgy él,mint egy egyetemista.De nem ez az általános a 30-as eleji nőknél.

Persze őt még vagy 5 évig megdugná szívesen sok jó pasi,de volt olyan osztálytársam,aki 26 évesen szült,és 30 éves korára 40-nek nézett ki,és egy 40-es férfihez ment feleségül.


A depresszió pedig már a mostani 30-asokat,20-on évesen is érintette.

Aki nem jómódú családból jön,annak baromi nehéz,saját lakás,stb kérdése.

A mostani 25 év alattiaknak még nehezebb.

Amit te látsz,az a 25 év alatti generáció,aki még tanul,és nem érzékeli a kemény valóságot,de aki 18 éves kora óta dolgozik,az már 20 évesen depressziós,nagyon sokan.


15-ös voltam.

2022. febr. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Nekem huszonèvesen bejöttek a 30-asok, 30-askènt a huszonèvesek, 40-eskènt ismèt a 30-asok :D
2022. febr. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Ez emberfüggő. Valaki 40 évesen is vonzó, valaki 20 évesen sem az.🤷‍♀️


Hozzáteszem, én is inkább a korosztályomat preferálom.

2022. márc. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:

23: Igen, de nem is a depresszióról szól, valszeg azért jönnek be, amiért az idősebb pasiknak a fiatalabb lányok, egyszerűen csak nagyon vonzóak ebben a korban. Amúgy én csak 27 vagyok, szóval még én is elég fiatal, ráadásul olyan a genetikám, hogy arcra gimisnek szoktak nézni, ezért pl. egy 33 feletti pasit nem tudnék magamhoz elképzelni, maximum ha ő is nagyon fiatalos arcra és testre is.


Én úgy gondolom, ahogy a férfiaknak, úgy a nőknek is hasonló okokból vonzóbbak lehetnek a fiatal, sportos srácok, biztos ez majd később változni fog, de alapvetően szerintem valahol ez teljesen normális, ezzel nem akartam senkit megbántani:)

2022. márc. 1. 12:45
 27/27 anonim ***** válasza:
Nekem meg tizenéves koromtól a 30as, 40es pasik jöttek be, most 27 évesen még mindig ők jönnek be, csak most már "felnőttem hozzájuk".
2022. márc. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!