Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Huszonéves fiúk! Előny vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves fiúk! Előny vagy hátrány lenne ha a barátnőtök szűz lenne?24/L

Figyelt kérdés
2022. jan. 9. 18:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyiksem. Egyszerűen csak..nem lenne gond, ha az:) 24f
2022. jan. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
84%

A feleségem 23 évesen szűz volt, amikor először szexeltünk. Ő is mindig ezt kérdezgette előtte :D


Igazából sem előnyös, sem hátrányos nem volt, szépen elvesztette a szüzességét velem, azt mondta hogy nem volt neki túl fájdalmas.

2022. jan. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
27%

Hátrány!!!!

Szüzzel soha többé!!!

2022. jan. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mind1 hogy szűz vagy nem
2022. jan. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
65%
Itt mindenki örülne neki, de a válságban ez sok férfinak nyűg. Nameg még kevesebb az, aki pozitív élményt tud adni, és nem csak egy trófea leszel, erre készülj fel.
2022. jan. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
#5 senki se írta hogy örülne neki.
2022. jan. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
37%
Domináns férfi létemre soha nem kezdek nem szűz lánnyal. Számomra egy kapcsolatnak elképesztően intenzívnek és érzelmesnek kell lennie, aminek a lehetségességét minden egyes benne járt farok jóval lecsökkenti.
2022. jan. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
73%
#7 😂😂😂😂😂😘😘😘
2022. jan. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Engem sosem zavar ha egy nő szűz. Én is kezdtem valahol, én is vágytam arra hogy "Na, mikor élem már át végre?".

Szeretném ha a partnerem jelezné hogy mikor áll lelkileg készen rá. Illetve merjen beszélni a szexről mint témáról. Legyen kíváncsi, merjen kérdezni. Nekem ez fontos. A gyakorlatban pedig segítek.

2022. jan. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
86%

Én nagyon örülnék ha elvehetném a szüzességét egy lánynak, de nyilván kell hozzá vonzalom, érzelem stb.


Én eleve figyelmes, türelmes, önzetlen típus vagyok.


29f

2022. jan. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!