Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak itt huszonéves nők,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt huszonéves nők, akiknek nem jönnek be a 30-as pasik?

Figyelt kérdés
Én már 30-hoz közelítek, de egyszerűen nem jönnek be, kiéltek, szakáll, sörhas, depresszió stb. Nem tudom, fog-e ez változni, mindenesetre most is fiatalabb a párom, aki imád és nem tudom elképzelni, hogy ha esetleg szakítunk majd, 30-as férfival legyek. Ráadásul soha nem tetszettek. Ez valami komplexus lehet? Más is van így velem korú lány/nő?
2022. febr. 27. 22:21
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
71%

Nem a korral van a gond, hanem az igénytelenséggel, ápolatlansággal, stílustalansággal (tisztelet a kivételnek). Bírom, hogy például 20-as éveik végén/30-as éveik elején járó mérnök, programozó ismerőseim egy-másfélmillákat megkeresnek, és mégis úgy néznek ki, mint egy csöves.

A fiatal korosztály sokkal jobban ad magára. Ha megnézed a 16-20 éves fiúkat, a többség jól öltözött, vékony/edzett, jó a frizurájuk stb. Valamiért a 25 pluszos korosztály nagy részénél kevésbé "divat" a kinézettel foglalkozni.

2022. febr. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
11: Ez így van, nem is a kor a gond, de a fiatalabb korosztályban kis Adoniszok rohangálnak közöttünk, csak kapkodom a fejem, hogy lehet ennyi helyes srác:) Szerencsére a barátom is ilyen. Ők pedig imádják a 25+os nőket, figyelmesek, lelkesek, udvarolnak, szépen beszélnek. Érdekelt, hogy más huszonéves nő is van-e így ezzel. Jó látni, hogy nem vagyok egyedül!:)
2022. febr. 28. 00:01
 13/27 anonim ***** válasza:
58%

Érdekes ez, szerintem maradj inkább a 30 körüli ferfiaknál. Mit tudna neked adni egy 18-20 éves? Max a farkát. Vagy most már nem számít hirtelen az egzisztencia? De amikor te voltál 18-20 éves lány, akkor meg szarba sem nézted a korodbeli fiúkat, mert a 30+ kellett csak, akinek van lakása, pénze? Nagyot fordult a világ.


Nem korfüggő, hogy valaki tud-e, akar-e udvarolni, szépen beszélni, lelkes lenni. EMBERfüggő. Lehet, hogy néhányukkal szerencséd volt, de elhiheted, hogy melletted még vagy 3 csajt fűznek, míg egy harmincas, kiforrott személyiségű férfira ez már kevésbé jellemző.


Amúgy a kor egy szám. Én pl 34 vagyok, és kb 25-27 közt szoktak nézni.

2022. febr. 28. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Ez nem komplexus. Senkinek sem jönnek be a lepusztult, igénytelen, önmagukra nem adó, slampos, életunt pasik akárhány éves is legyen az.
2022. febr. 28. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
33%

Az igényesség nem korfüggő.

30-as fogatlan?Azért ez elég extrém.

A férfiak amúgy idősebben is szexik,a nők viszont idővel egyre kevésbé.

Azok a nők néznek ki többnyire 30 felett is jól,akiknek gyereke,a legtöbben bizony felveszik az asszonytestet.A férfiaknál ez inkább 40 felett jellemző.

Nekem a legtöbb egyetemi csoporttársam most kezd szülni,vagy 2-3 éves gyerekük van,pár év alatt 10et öregedtek.


Amúgy az nem igaz,hogy a 20-on éves pasik az idősebb nőket kedvelik,legalábbis az a réteg,aki vonzó,biztosan nem.

A 20-as incel típus,na ők beérik egy átlagos 30-assal.

A csodamilfek persze más kategória.


A nők többségének, a férfiak jönnek be,ami olyan 25től indul,alatta fiú.

Aki igénytelen,az meg 20-on évesen sem szexi.


33/f

(kb 25nek néznek)

2022. febr. 28. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
-akiknek nincs gyereke
2022. febr. 28. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

Nem hinném hogy problémáim lennének azokkal amiket írtál(sörhas, depresszió, igénytelenség). Eddig is észrevettek a fiatal lányok szerencsére. Mindig lesznek is akik az idősebbekhez vonzódnak nem is beszélve például a komplexusosakról. Mivel én is jobban preferálom a fiatalabbakat semmi baj nincs ezzel. 🙂

33f

2022. febr. 28. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

Nekem sem annyira. Inkább a negyvenesek.

A huszonéves a legrosszabb.

Mellesleg nőként sem értem a kérdezőt. Nem tudom, hol élsz, merrefelé, de nekem nagyon furcsa amit írsz. Valahogy én (legalábbis itt Budapesten, a saját környezetemben) alig ismerek olyan harmincasokat, akiket te leírsz. Egyáltalán nem jellemző, hogy elhízott, megkopaszodott vagy lepukkant lenne köztük.

A huszonévesek meg manapság (ritka kivétellel) komolytalanok, éretlenek, önzők, beképzeltek, élvhajhászok, gyakorlatilag a túlnyomó többségük alkalmatlan kapcsolatra. A harmincasok között is egyre több az ilyen sajnos.

Szóval maradnak a sportos, igényes, sikeres, már megkomolyodott, intelligens negyvenesek. :D

Amúgy aki meg olyat írt, hogy a mai 16-20 évesek jól néznek ki, igényesek stb., hát valószínű ezt egy tini írhatta, mert az a korosztály tök mindegy mit vesz fel, annyira gyerekes, hogy pedofilnak érezném magam közöttük...

28N

2022. febr. 28. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
27%
Kerdezo valami idénymunkás táborból válogathatja a pasijait, ha lepusztult 30asokat ismer csak. Persze izlesek es pofonok, de alapvetoen a normalis (diplomas, vilagotjart, egzisztenciaval rendelkezo) ferfiak harmincaskent abszolut a csúcson vannak.
2022. febr. 28. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:

"De amikor te voltál 18-20 éves lány, akkor meg szarba sem nézted a korodbeli fiúkat, mert a 30+ kellett csak, akinek van lakása, pénze? Nagyot fordult a világ."


Nem, pár éve, mikor én voltam 20 éves lány és jól menő ügyvédtől kezdve cégvezetőn át udvaroltak folyamatosan 35-40 körüli pasik, akkor is elhajtottam őket, mert sosem jöttek be az idősebbek, akkor sem, ha pénzük volt.


"Amúgy az nem igaz,hogy a 20-on éves pasik az idősebb nőket kedvelik,legalábbis az a réteg,aki vonzó,biztosan nem."


Kinek mi a vonzó, engem jól kinéző, sportos, jóképű srácok folyamatosan ostromolnak 25 éves korom óta, a barátom is hasonló adottságú.


"Mellesleg nőként sem értem a kérdezőt. Nem tudom, hol élsz, merrefelé, de nekem nagyon furcsa amit írsz."


Fővárosi, 2 diplomás nő vagyok, értelmiségi körökben mozgom, úgyhogy elég nagy a viszonyítási alapom.


A Kérdések alatt is olvasható, hogy nem vagyok ezzel egyedül, úgyhogy annyira nem újkeletű felvetés:)

2022. febr. 28. 12:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!