Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ferfiak! Mennyire eroltetitek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak! Mennyire eroltetitek a melytorkot, ha a baratnotok oklendezik tole?

Figyelt kérdés

Ameddig tudom bekapom, teljesen nem megy az esetek nagy reszeben, mert oklendezem, hiaba probalkozom elnyomni, a reflex sajnos megvan. Van olyan mikor a baratom miatt elviselem, es probalom bekapni teljesen, de ritka, hogy ne kezdjek oklendezni tole.

Mikor ranyomja a fejem es mar nagyon ingerel akkor szolok neki, hogy hanyingerem lesz, ha ennyire lenyomja, de buntudatom is lesz, mert nyilvan azert nyomja, mert ugy a legjobb neki.


Van amikor sima fogmosaskor is oklendezem...


2022. febr. 27. 20:54
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Alapból semmit sem erőltetek a sz*pásért meg amúgy sem rajongok. Szóval nem egyáltalán nem érdekel hogy meddig kapnád be :)
2022. febr. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
Semmit se erőltetem amit nem szeretne.
2022. febr. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
Elég nagy bunkó a barátod ha tudja hogy nem bírod mégis csinálja.
2022. febr. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Varazslo777 ***** válasza:
0%
Kicsit lehet erőltetni gyakorlat teszi a mestert. Azon kivül meg nagyon izgató.
2022. febr. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
12%

A mélytorok lényege az öklendezés.

A pasinak érzésre nem különösebben jó, sokkal érzékenyebb a makk amikor az ajkaiddal vagy a nyelveddel kényezteted.


Ez egy hatalmi szituáció. Te szenvedsz tőle, de megteszed. A pasi meg azt élvezi, hogy uralhat téged.

2022. febr. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
72%
Nincs párom, de ha lenne, akkor sem erőltetném, nem erőltetnék semmit amit nem akarna. Meg engem a szimpla szopás nem nagyon izgat fel. Hamarabb megkeményedik a szerszám, ha én kényeztetem a nőt, főleg amikor annyira "belejön" hogy odanyomja a fejem.
2022. febr. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
38%
S azt elárulod, hogy mi a francért vagy önző, erőszakos pötssel?
2022. febr. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!