Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nők milyen indokból érintik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők milyen indokból érintik meg a férfiakat társalgás közben? Ezek szexuális indíttatásúak, vagy csupán kedvességből adódnak?

Figyelt kérdés

Úgy értve, hogy pl. csak a karját érintik meg az illetőnek, vagy ne adj isten a mellkasára teszik a kezüket egy pillanatra, hasonlók.

Ismertem olyat is, aki ezeket csinálta mondjuk, és később tudtomra adta a szándékait, de kíváncsi vagyok van-e általános igazság?!



2022. febr. 26. 15:39
A kérdező szavazást indított:
Szexuális
Nem szexuális
10 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Van, aki tapizósan beszél. Férfiak között is akad, de nő-nő esetben is. Ez legtöbbször nem szexuális célzatú. Engem mondjuk ez nagyon irritál, utálom ha fogdosnak, meg a puszi-puszi dolgot se értettem soha.
2022. febr. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Helyzettől is függ,ha csak ketten vagyunk és mondjuk randizunk akkor nagyon is lehet szexuális töltet benne.Más esetben nem feltétlenül.
2022. febr. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
31%
Ez mind-mind kedvességnek álcázott durva szexuális eröszak! Ovakodj az ilyesmitöl, fuss el ha kedves a szüzességed! (Meg egyébként is.)
2022. febr. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
45%
Meg akarják őket verni.
2022. febr. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!