Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők! Aki csinálta már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Aki csinálta már popsiból szájba, annak milyen élmény volt? Egyszeri alkalom vagy többször is előfordult?

Figyelt kérdés
2022. febr. 26. 11:11
 1/6 anonim ***** válasza:
74%

Egyszeri alkalom volt.

Elkapott a hév.

Semmi probléma nem volt csak utólag tűnt fel

2022. febr. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 kalandvagy1986 ***** válasza:
75%

Egyszeri alkalommal nálunk is előfordult még a kapcsolat elején, kb. 12 éve. Igazából popóban fejeztük be, feküdtünk az ágyban, csókolóztunk és újra elkapott a hév így bebújtam a takaró alá és szájjal is kielégítettem. Nem volt ugyan semmi probléma szerencsére, de máskor nem csináltuk: azért ez a szint már kicsit játék a tűzzel...

35N

2022. febr. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%

Egyszer egy dominans pasival megtörtent, akkora volt az izgalom bennem, hogy fel se tűnt, utána kicsit aggódtam, de semmi baj nem lett. Végülis popsi nyalasbol se lett meg semmi.

De azóta nem történt ilyen.

2022. febr. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
33%
#2 "kicsit játék a tűzzel." Méghogy tüzzel? Na neeeee!
2022. febr. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
82%
Volt ilyen párszor, de csak akkor, ha nagyon benne voltunk és megfelelően kancás voltam. N26
2022. febr. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 kalandvagy1986 ***** válasza:

#4 Értsd jól! Nekem pl. szerencsére sosem kell(ett) beöntést végezzek előtte. Odafigyelek magamra, a testem jeleire és előtte alapos zuhany.

Ettől viszont maga a végbél, az anál és főleg utána a hímvessző szopogatása nem a legsterilebb dolog. Volt olyan is hogy punci-popó, oda-vissza. Párom domináns hangulatában volt én meg beindultam ettől, így kipróbáltuk.

Hidd el nem gondolom túl, de attól még szeretem helyén kezelni a dolgokat! (#2-es voltam)

2022. febr. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!