Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egyszer előfordult hogy le...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egyszer előfordult hogy le lankadtam sex közbe akkor tőbbször is elő fog fordulni? 30f

Figyelt kérdés
2020. febr. 12. 13:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha rástresszeled magad akkor igen. Ha elfogadod hogy már mindenkivel volt ilyen és nem foglalkozol vele akkor nem.

Nekem már olyan is volt, hogy nem állt fel, igaz részeg és fáradt voltam egyszerre. Na bumm, másnap kiköszörültem a hibát :)

2020. febr. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
30 évesen már tudnod kellene egy,s mást
2020. febr. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Figyelj, nem nagyon találsz 30 40 évesen olyan férfit, akivel ez ne fordult volna elő egyszer, kétszer, háromszor! A lényeg, hogy ne ezen törd a fejed, és hogy ha megtörténik mégis, akkor meg gyorsan lépj rajta túl. Elégít ki a nőt akkor más eszközökkel, és ugyanolyan boldog lesz tőle... Nem vagyunk robotok.

És még valami, egy nő, ha nincs teljesen felizgulva bármilyen oknál fogva, akkor is tud szexelni, mi férfiak nem igazán...

2020. febr. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ne parázz rá mert akkor meginkabb...

Lazulj el valami nagyon izgató dologgal nagyon begerjedve mutasd meg magadnak hogy frankó vagy

2020. febr. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Párom is ilyen. Elég érzékeny és ha bármi megzavarja, akkor annyi a szexnek. Múltkor autóban estünk egymásnak, de annyira félt, hogy megbírságolnak, hogy nem állt fel neki. Viszont úgy bánik velem, mint egy királynővel és ha végre nyugi van, órákon át bírja és emiatt nem érzem tragédiának, ha néha befuccsol. Viszont volt olyan barátom, aki egyáltalán nem fejezte ki a rajongását, na vele hamar rámentünk volna, mert azt hittem volna, hogy nem kíván. De neki sose volt ilyen gondja.
2020. febr. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

van ilyen pedig.

amik nálam okozhatják.

1.nagyon nagyon akarom,a nő meg nem.

és akkor ilyen szívességet tevően odatartja,de 10 perc után már elkezd zavarni a pofavágás meg a mikor lesz már vége sóhajtozás és elmegy a kedvem.

2.1 pohárra több bort iszom a kelleténél.

ilyenkor megy minden rendesen,aztán elkalandoznak a gondolatim közben és a következő amit észreveszek,hogy kérdezi a nő,hogy most mi van.

3.a szagok illatok.

ezekre nagyon érzékeny vagyok.

nem a viszonylag friss kelő puniszag riaszt,hanem vannak olyan csajok,akik elvannak napi fél liter vízzel és így a ph juk valami orbitális hiába fürdenek és tisztálkodnak.

ha ezt megérzem,nekem lőttek,minden vér kimegy.

a másik variációja ennek az átdolgozott nap utáni szag,itt is elmegy az életkedv.

4. sima fáradság.

ez kb az 1es variáció fordítottja.

a nő nagyon be van indulva,nekem meg leragad a szemem.

és akkor bekapta a nő,egészen felébredtem,erre mondta,hogy szégyenlős,ne nézzem már.

mondtam,hogy jó nem nézem,hátradőltem a fejemre raktam 1 párnát.

a következő kép,hogy iszonyat ajtóbecsapás,a farkam lankadt,a nő lelépett,mert amint a fejemre raktam a párnát abban a pillanatban el is aludtam.

2020. dec. 31. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!