Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem élvezem a közösülést,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem élvezem a közösülést, semmilyen formában. Mi a baj?

Figyelt kérdés

Rengeteg kérdéssel és panasszal fordulok hozzátok. Nem tudok mit kezdeni magammal. Nem tudom élvezni a szexet. 18 évesen vesztetettem szüzességem. De a lényeg amiért írok az az, hogy nem élvezem a közösülést, semmilyen formában. A fiúm után próbáltam magamhoz nyúlni, és kitapintani, hogy mi lehet a baj, Tanácsokra fürdőszoba zuhanyt alkalmaztam, és ugyanoda jutottam, mint előtte a partneremmel.

Rettenetes fájdalmat élek át szex közben. A behatolás is fájdalmas, kibírhatatlan, és csak azon voltam, hogy mihamarabb elvégezzem a dolgom, Ő boldog legyen, nekem meg szűnjön meg a fájdalom. Kezdő vagyok, és tanácstalan. Nem hiányolom az együttlétnek eme formáját. Eddig sem hiányoltam. És mindenki azt mondja, hogy ez nem normális, és nem élet. Nem tudok ezzel mit kezdeni. Kérem ha tud segítsen, vagy mondja meg mi a bajom, miért van az, hogy nem hiányolom a szexet, de a férfi közelségét igen. Nedvesedek is, azzal nincs gond, de nincs az a vágy amiről mesélnek az ismerősök. Ezek szerint nem normális vagyok? A közösülés közben behatoláskor mindig fájdalmat érzek. Elmentem nőgyógyászhoz, aki azt mondta, nincs semmi gond.



2022. febr. 23. 19:36
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Aszex is lehetsz. Engem pl sose érdekelt és így jó nekem. Ne menj a többi ember után, ha azt érzed, nem neked való. Egyébként a síkosító csodákra képes a fájdalom tekintetében.
2022. febr. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Sürgősen keres fel egy szexuálpszichológust. Ezt az önkínzást meg fejezd be, nem kötelességed eltűrni semmit sem a másik kedvéért.
2022. febr. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Bent ül a tudatalattidban néhány brutál erős blokk, ami minden érzetet fájdalommá konvertál s elkezdtek egy un. negatív kondicionálási folyamatot. Keress fel egy jó szexuálpszichológust.
2022. febr. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szexualpszichologus. Komolyan, teljesen biztos hogy komoly lelki oka van a dolognak.
2022. febr. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem molesztaltak régen?
2022. febr. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Lelki okok. Ez szinte biztos.
2022. febr. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha belenézel meztelenül egy tükörbe, mit látsz???? (Meséld el! Inkább itt, de ha akarod priviben is lehet.)
2022. febr. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!