Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek! Milyen formában és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Milyen formában és mennyire gyakran vetitek be a lábaitokat szex során?

Figyelt kérdés

Ápolt, puha, szép formájú, lakkozott kormű stb. kellemesen nagyobb méretű talpakra gondolok. 39 és felfelé.


Korral.


2021. szept. 12. 18:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
55%
Igen, ápoltak a lábaim, mert nem vagyok igénytelen. De soha, semmilyen formában nem vetem be, nem része a szexualitásnak.És soha nem is volt rá igény, hála az égnek a való életben nem olyan gyakori ez a parafília, mint itt. Max vicc szinten került elő.
2021. szept. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
A parafília szó jelentésével sem vagy tisztában. Pl. gyilkosok, sorozatgyilkosok szenvednek abban, különféle aberrált gondolatokkal tűzdelve. Abban mi aberrált, hogy a férfi szereti a barátnője minden porcikáját, a lábait is beleértve?
2021. szept. 12. 18:59
 3/14 anonim ***** válasza:
47%
HA ezt külön kihangsúlyozod akkor ez is aberráció.
2021. szept. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
De az anális szex nem. Tudjuk...
2021. szept. 12. 19:20
 5/14 anonim ***** válasza:
59%

A válasz: Semennyire és soha.

Ápolt: pipa, tisztán tartom, a körmök is formára reszelve. Ennyi.

Puha: nos rajtuk járok, dolgozom, boltba járok etc használatban vannak, nyilván nem vajpuhák, ellátják funkciójukat, ennyi.

Szép forma: olyan amilyen, annyi mindenen idegeskedhet egy nő, nehogy mostmár a láb formáján is kelljen...

Nem lakkozgatom.


Na remélem kellően hányingered lett a nem tökéletes lábamtól.

2021. szept. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Kicsit ingerült a hölgy.
2021. szept. 12. 19:40
 7/14 anonim ***** válasza:
53%
Nekem nem büdös vagy gombás a lábam, de mivel egész nap talpalok, járkálok ezért van bőrkeményedés és többször ráestek már nehéz tárgyak a körmeimre, így azokat tövig levágtam mielőtt lehullottak volna. A nagylábujjamon kb 2 mm-es a köröm de genetikából adódóan a többin is kb ennyi. 41-es formás lábam van, párom néha nyalogatja is. Sosem lakkoztam, szerintem az gusztustalan ha hupilila vagy rózsaszín a köröm a lábon. Ez neked bejönne úgy őszintén?
2021. szept. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Hupilila nem. Max fekete, bordó, királykék, sárga, barna, barack. De még a sima színtelen is.
2021. szept. 12. 19:46
 9/14 anonim ***** válasza:
8-as de én pont azt írtam hogy nem festem és színtelen lakk sincs rajta. Kicsi, hullámosan vágott, szürke foltos (az ütődés miatt) körmök bejönnek?
2021. szept. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Persze.
2021. szept. 12. 20:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!